PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104479}

Miodowe lata

7,1 89 714
ocen
7,1 10 1 89714
7,2 8
ocen krytyków
Miodowe lata
powrót do forum serialu Miodowe lata

Kuzguwu Boski Dynamit

ocenił(a) serial na 10

Witam wszystkich bardzo serdecznie, założyłem ten temat, gdyż chciałbym o nim troszeczkę
pomówić i wysłuchać Was. Jak myślicie (bądź posiadacie taką wiedzę) w jaki sposób w tym odcinku
zestawili obok siebie dwie osoby Artura Barcisia?.. skoro jak wiemy odcinki Miodowych lat
wykonywane są na deskach teatru. Może znaleźli idealnego sobowtóra ? Może ten odcinek w
porównaniu z innymi był robiony inaczej ? A może jest jakaś inna wersja ? Czekam na Wasze
opinie. :)

primax11

Niektóre sceny były kręcone inaczej, w sensie, że raz był tam raz z drugiej strony. Potem to montowali.

ocenił(a) serial na 10
Clareenta

a w jaki sposób pokazywali to publiczności na żywo ? :)

primax11

No właśnie, dobre pytanie primax :)

sebastian22221

Grali to tak ze raz stal z tej strony i mowil to a potem przeszedl na druga stronie i mowil co innego ;).

ocenił(a) serial na 10
primax11

Artur Barciś zagrał w tym odcinku dwie role, a publiczność w teatrze została wcześniej poinformowana o tym, jak ten odcinek ma wyglądać. Znaleziono jedynie statystę, który grał "plecy" Tadzia.

anita368

Skąd wiesz? To przypuszczenia czy tak było?

ocenił(a) serial na 10
fajne_filmy

Tak było. Artur Barciś wspomina o tym na swoim forum.

ocenił(a) serial na 10
anita368

Właśnie też mnie to zastanawiało, mimo iż forum Barcisia znam, choć nie miałem okazji, by się go o to spytać.
Dziękuję za wyjaśnienie.

primax11

jak ja 15 lat temu oglądałem " przyjacioł " i były tam sceny Pheobie z jej siastrą to byłem przekonany ze ma blizniaczke . Potem nie mogłem uwierzyc że to było robione komputerown .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones