PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104479}

Miodowe lata

7,1 89 688
ocen
7,1 10 1 89688
7,2 8
ocen krytyków
Miodowe lata
powrót do forum serialu Miodowe lata

polski serial.

Pozdrawiam. ;)

ocenił(a) serial na 10
Gurol_ze_wsi

100% racji. Duża śliwowica dla Ciebie

Gurol_ze_wsi

Tak jest górale zawsze mają rację.

Goja_2

Prawda jest taka że serial powstał w oparciu o amerykańskie The Honeymooners, które miało 39 odcinków, i niektóre odcinki są zwykłym odwzorowaniem tego co zostało już nakręcone.
https://www.youtube.com/watch?v=3jushmVGeRs
Choć nasz serial ma 145 odcinków, i wiadomo, było wiele naszych, własnych odcinków.

deton24

Aaa nie wiedziałam o tym. Prawdą jest też to, że odwzorowuje idealnie polską mieszczańską społeczność i jak dla mnie jest to najśmieszniejszy i najgenialniejszy w swoim komizmie serial w historii polskiego kina. Po prostu kocham go, dorastałam przy nim. Miodowe lata i tak będą dla mnie śmieszniejsze...

Gurol_ze_wsi

Zgadzam się jest bardzo dobry. Kiedyś miałam obsesję (xD) na jego punkcie, non stop coś pisałam na forum (było to powodem założenia mojego konta na filmwebie (nie tego), kiedy jednak się ogarnęłam i zobaczyłam co robię i przestałam na tamto konto wchodzić :D). Wraz z ŚwK najlepszy.

Gurol_ze_wsi

" najlepszy polski serial " ? To chyba nie widziałeś " alternatyw " " daleko od szosy " " janosika" itd .

ocenił(a) serial na 10
maciekb80

Ja widziałem i absolutnie Miodowe lata są najśmieszniejsze! ok Janosika też często oglądam i Pyzdra z Kwiczołkiem bawią zawsze ale w Miodowcach ubaw jest co 15 sekund nawet jeśli oglądam już 50 raz i znam na pamięć każdy odcinek :) nie rozumiem też dlaczego mają tak niska ocenę? 7? naprawdę? wytłumaczy mi to ktoś?
"Pod celą pod celą poezje się mielą..." :)

michalsmm

" Miodowe lata" byly jednym z najlepszych polskich sitcomów do czasu az Pani Pilaszewska przestała grac . Pani Żak niestety nie udzwignela schedy pozostawionej po P . Agnieszce ktora swietnie odnajdywala sie na planie . P . Żak niedosc ze grala sztucznie to na dodatek zachowywała sie (jako Alinka ) w stosunku do meza jajby ja ktos w dupe kopnął , wiecznie , wiecznie nie zadowilona itd . Ale odkupiła sie grą w Ranczu" . A " Calkiem nowe ...." to juz byla klapa na calego .

ocenił(a) serial na 10
maciekb80

Hmm wszyscy tak jadą na tą Żakową i ok nie była tak dobra jak Pilaszewska ale bez przesady bo rola Alinki nie była najważniejsza w serialu i nie spowodowała dla mnie jakiegoś upadku tego serialu (ale ewidentnie jestem w mniejszości). Zapewne gdyby któryś z Pary C.Żak/Norek odeszli z serialu to było by ciężko zaakceptować ale Alinka to tylko "dodatek" ;) co do "całkiem nowe..." 100% racji nie miało to nic wspólnego z Miodowymi.

ocenił(a) serial na 8
michalsmm

Zgadzam się. Rola Aliny była właściwie drugoplanowa.

Gurol_ze_wsi

Zgadzam się tak samo uważam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones