PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558617}

Miranda

8,0 3 303
oceny
8,0 10 1 3303
Miranda
powrót do forum serialu Miranda

3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Miranda Hart na swoim twitterze zapowiedziała, że 3 sezon będziemy mogli zobaczyć już w
Boże Narodzenie. Na jesień będzie miała miejsce premiera jej książki "Is it just me?" :)

ocenił(a) serial na 8
ciasteczkowyxpotwor

cudownie :D !!!!

ocenił(a) serial na 10
ciasteczkowyxpotwor

Czekam z niecierpliwością na 3 sezon :-)

ocenił(a) serial na 10
ciasteczkowyxpotwor

Czytałem jej wpis na FB. Juz nie mogę się doczekać! :)

ocenił(a) serial na 10
chatiflatt

Ja również

ocenił(a) serial na 10
ciasteczkowyxpotwor

Such fun!! :)

ciasteczkowyxpotwor

Już dziś, już dziś! :)

użytkownik usunięty
vgoh

Mam pytanie o której i na którym kanale?
z góry dziękuje

ocenił(a) serial na 8

Sezon 3 tylko 4 odcinki ?! Mam nadzieje,że to nie jest już pewne,że o reszcie odcinków jeszcze nie ma słuchu.4 odcinki to stanowczo za mało,zwłaszcza po takiej przerwie od jej ostatniego sezonu

ocenił(a) serial na 9
askant

Jak narazie wiadomo o 4 odcinkach, jezeli cos sie pojawi, to pewnie zostanie to w bazie uzupelnione ;)

ocenił(a) serial na 8
Dylax

Uf,jest i piąty odcinek w następny poniedziałek na BBC1 :D ulżyło mi, będzie to 5 z 6 odcinków serii

ocenił(a) serial na 8
vgoh

Mam, mam! :D http://www.novamov(.)com/video/b013912143011

ciasteczkowyxpotwor

dzięki Ci ciasteczkowy ;)

użytkownik usunięty
ciasteczkowyxpotwor

Posiada ktoś może napisy pl?

ocenił(a) serial na 9

dołączam się do pytania ;) albo angielskie chociaz ;>

użytkownik usunięty
maciejovvsky

Angielskie mam. Próbowałem tłumaczyć ale mi nie wychodzi.

ocenił(a) serial na 10

Ja też proszę o info na temat napisów do 3 sezonu,serial świetny,płakałam ze śmiechu:) dlatego bardzo chce obejrzeć 3 sezon ale nie dam rady z angielskimi napisami

ocenił(a) serial na 8
ciasteczkowyxpotwor

jestem już po 3 odcinkach z 3 sezonu i muszę przyznać,że czegoś brakuje w tym sezonie,Miranda jest jak nie Miranda,nie wiem,może to tylko ja,może w kolejnym odcinku wróci do swojej dawnej,szalonej odsłony,ale i tak dobrze,że wróciła na 3 sezon

ocenił(a) serial na 10
askant

odcinek 3 jest super śmieszny, popłakałam się ze śmiechu... Miranda wróciła w pięknym stylu :)

ocenił(a) serial na 8
olenax

no w sumie,racja,wciąż jest zabawnie,nie wiem,może przez ten jej nowy związek tak jakoś wydaje mi sie dziwnie

ocenił(a) serial na 10
ciasteczkowyxpotwor

na BBC ONE jest zapowiedz 5 odcinak pn: When Geese Attack :) wiec jest więcej odcinków !!!
such fun !!!

ocenił(a) serial na 10
olenax

dlaczego, dlaczego skończył się własnie tak?! nie wiadomo czy będzie 4 sezon?

ocenił(a) serial na 10
asmi_s

Tak, zakończyło się jakby nie miało być 4 sezonu. Mirandzie wszystko się ułożyło - pełen Happy end. Bardzo bym chciała, żeby zrobili następny sezon!!! Te trzy sezony opowiadały o tym jak Miranda szuka miłości co powodowało pełno niezręcznych i super śmiesznych sytuacji :) Potrafię sobie wyobrazić, że w kolejnym sezonie Miranda mogła by, niechcący, psuć wszystko :) Trzymam kciuki za 4 sezon !!!!

ocenił(a) serial na 10
olenax

strasznie mi ten serial przypomina Bridget Jones:P
a Miranda niby ma happy end, ale chyba powiedzą kogo wybrała!

ocenił(a) serial na 10
asmi_s

Właśnie !! obejrzałam jeszcze raz ostatni odcinek :) musi być kolejny sezon! przecież nie może się tak skończyć!
Dawać następny sezon !!
Mam tylko nadzieje, że nie będziemy czekać na niego tak długo jak na 3 sezon.
Faktycznie serial ma coś z Bridget :) a przede wszystkim zazdroszczę przyjaciółki Mirandy... z dystansem do siebie, zabawnej, która ma 100 pomysłów na godzinę i gotowa jest je zrealizować. Ogólnie wszystkie postacie z serialu są fajne, bo w codziennym życiu zapominamy, że zabawa i dystans do siebie jest bardzo ważny:)

ocenił(a) serial na 10
olenax

dystans i świadomość, że kobieta może być szczęśliwa bez faceta i nie musi tego faceta na siłę szukać:)

ocenił(a) serial na 9
olenax

Co do 4-tego sezonu, możliwe że się pojawi ponieważ jest informacja kontynuacji serialu, kiedy emisja sezonu nr. 3 się zakończyła

olenax

Mam oooooogromna nadzieję, że sezon 4 powstanie! Jestem świeżo po obejrzeniu sezonu 3 i czuję niedosyt! :D Uwielbiam tę kobietę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones