PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134958}

Misja: epidemia

Medical Investigation
7,6 1 144
oceny
7,6 10 1 1144
Misja: epidemia
powrót do forum serialu Misja: epidemia

Serial mi sie nawet podobał (przynajmniej coś się w nim działo) i wszystko bylo okej, do wczorajszego odcinka ... właśnie leci powtórka...Zagadka biednych zainfekowanych dzieci zosiała rozwiązana (yeeee!), bo rodzice mieli niebieskie oczy a chłopiec miał piwne .. i musieli powiedziec w tym momencie bo by nie przezyli, ze "to jest genetycznie nie mozliwe, zeby dziecko miało inny kolor oczu niz oczy rodziców" .
Moi rodzice mieli niebieskie oczy. Ja mam bardzo ciemne . Po dziadkach.
To nie pierwszy film gdzie słyszę właśnie ta bzdure. i tak samo jak te poprzednie... przestał mi się podobac... Myslalam, ze w nowch filmach / serialach nie ma takich pomyłek . Jakiś dzieciak obejrzy i bedzie mowic własnej matce, ze to genetycznie nie mozliwe, zeby byla jego matka .

anycolouryoulike

Owszem serial jest fajny i nie jest to pierwszy, i pewnie nie ostatni fim, gdzie są jakieś takie wpadki. Co do twoich oczu- zdarzają się takie przypadki jak twój, ale rzadko. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
anycolouryoulike

Ja bym na twoim miejscu upewniła się że nie jesteś podrzucony / adoptowany. a w filmie mieli racje inny kolor oczu u dziecka rodziców niebieskookich jest praktycznie nie możliwy. Allel genu warunkującego ten właśnie kolor jest recesywny co oznacza że oboje twoi rodzice mieli taki sam genotyp np. (aa) i (aa). Aby kolor twoich oczu mógłbyć inny niż niebieski genotyp przynajmniej jednego z twoich rodziców musiła by zawierać allel dominujący czyli wygładać następująco (Aa) lub (AA) ale wtedy nie mieliby oni już niebieskich oczu dlatego sprawdź swoje pochodzenie ;P

ocenił(a) serial na 10
anycolouryoulike

piszesz, że twoi rodzice mają niebieskie oczy, a ty masz ciemne ale nie napisałaś jakiego koloru
zgadzam się z powyższym komentarzem, przerabiałam genetyke w zeszłym roku i w drugim prawie Mendla jest zawarte prawo dziedziczenia
jeśli twoje oczy nie są niebieskie (obojętnie w jakim odcieniu), a mimo wszystko jesteś biologicznym dzieckiem twoich rodziców to jesteś fenomenem genetycznym

anycolouryoulike

NO BEZ PRZESADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest film!!!!!!! nie czepiajmy się szczegółów!!!!! Kurde oczy!!!!!!!!! Co to ma do rzeczy????!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones