PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134958}

Misja: epidemia

Medical Investigation
7,6 1 145
ocen
7,6 10 1 1145
Misja: epidemia
powrót do forum serialu Misja: epidemia

Mam prośbe do ogladających!! Jak się skończył wczorajszy odcinek Wogóle to może całość jak wyglądała?? Czy wszyscy ocaleli?? Nie mogłam go obejrzeć ;/
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
LillyR_

wszyscy? tzn zespół Connora? tak, Frank pomógł Stephenowi wydostać sie spod gruzów, a potem razem z ojcem Nestora i Juana przedostali sie jakimś tunelem do piwnicy gdzie był uwięziony Miles, rozbili ścianę i uratowali McCabe'a, braci i ta pielęgniarkę, Miles był już zarażony, wiec musieli go szybko zawieść do szpitala, zabrali również Juana i Nestora, po uprzedniej zgodzie ich ojca i przyżeczeniu Connora, ze wrócą do niego spowrotem. Tymczasem Natalie i szefowa NIZ robią cesarkę tej kobiecie w ciaży. W czasie operacji nastepuje kolejna fala wstrząsu, ale wszyscy wychodzą z tego bez szwanku, jednak dziecko, jeśli nie dostanie antybiotyków umrze. Okazuje sie ze w kolejnej dostawie leków brakuje najważniejszego antybiotyku, który ukradli partyzanci, Szefowa NIZ (sory, nie pamietam jak sie nazywa), jedzie na miejsce zdarzenia by negocjować, za odzyskanie antybiotyku wyznaczają cene 50 tys dolarów. Eva nie chce oddać małego Berto, wpada nawet na pomysł adopcji by tylko go zatrzymać (jego rodzice nie zyja), jednak pod koniec odcinka znajduje sie krewny chłopca, który go szukał i zabiera go teraz do domu.
Connor, który przywozi Milesa do szpitala razem z Frankiem jadą do obozu miejscowego rzadu, gdzie znajduje sie ciezarówka z antybiotykiem i wykradają ją. Stphen zawozi leki do wiosek gdzie ich najbardziej potrzebuja w tym do wioski patyzantów na północy, stamtad dzwoni do synka, obiecuje mu ze po powrocie weźmie wolne i spedzi znim cały ten czas. Wszyscy wracają do zdrowia jednak miejscowa armia podczas rewizji w szpitalu aresztuje braci, tak więc Connor nie dotrzymał słowa danego ich ojcu. Jest tym faktem podłamany. Najabardziej podoba mi sie ostatnia scena, takie małe podsumowanie, że na swiecie jest wiele osób, które potrzebują naszej pomocy, itp i po koleji są pokazani Eva, Frank, Miles, Natalie i Connor, a potem wszyscy razem.
Mam nadzieję ze zrozumiesz cos z mojego masła maślanego, ale starałam sie jak mogłam, mam również nadzieję ze chociaż odrobinke pomogłam bys mogła wyobrazić sobie to wszystko. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones