PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633464}
7,3 19 429
ocen
7,3 10 1 19429
5,7 3
oceny krytyków
Misja Afganistan
powrót do forum serialu Misja Afganistan

Jestem ciekaw jakie są odczucia żołnierzy, którzy służyli w Afganistanie co do serialu. Czy tak wygląda życie na wojnie?

swoffy

Mój ojciec który był raz w Iraku i dwa razy w Afganistanie śmieje się z tego serialu. Więc jak się śmieje to już masz odpowiedź

ocenił(a) serial na 3
szymas93

Ten serial to gówno, już Karbala była lepsza

ocenił(a) serial na 3
swoffy

Poczytaj sobie co sądzą żołnierze o tym serialu:
http://wyborcza pl/1,75478,12822278,Pierwszy_serial_o_Polakach_w_Afganistani e_nie_podoba.html#ixzz2Bhhl8lYP
http://opole.gazeta pl/opole/56,35086,12832466,Nasi_zolnierze_placza_nad___Misja _Afganistan____Ze.html

ocenił(a) serial na 7
swoffy

Na pewno jest tam o wiele więcej brudu, kurzu i potu - w tym serialu wszystko jest trochę za ładne np. nienaganny makijaż pani porucznik przy wysiłku podczas 40 - stopniowego upału.

ocenił(a) serial na 8
Bestia

albo podwinięte rękawy ..... :)
słyszałam że żołnierz nie może mieć podwiniętych rękawów ...
a tu czyści, piękni, ładne buciki, o makijażu tej całej Justyny nie wspomnę ...
nie no nie oszukujmy się .... ten serial należy oglądać z przymrużeniem oka....

Vanilia2905

zolnierze moga miec podwiniete rekawy jezeli w wyniku wysokich temperatur pojdzie taki rozkaz z gory

ocenił(a) serial na 2
MATTEOzwala

zgadza się
i do łokci a nie do pach
xDD

ocenił(a) serial na 7
Fala_45

Kto tam miał podwinięte rękawy do pach?

ocenił(a) serial na 2
swoffy

śmiesznie jest...

ocenił(a) serial na 6
Rafels

Tam jest skwar I tony kurzu, tu mamy często zachmurzone niebo, wiaterek i piasek jak na plaży :). Generalnie I tak wyciągnęli max z możliwości ( sceny kręcone tylko w Polsce

ocenił(a) serial na 2
Demolo

...tym kurzem do dzisiaj pluję.

swoffy

Gdyby tak wyglądało to by w Polsce nie nadążali produkować trumień. Nie byłem nawet w wojsku ale po 3 odcinku stwierdzam ze ten serial to jeden wielki chaos. Amatorska gra aktorów mimo ze są znane postacie. 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones