PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107117}

Misja w czasie

Seven Days
7,2 3 053
oceny
7,2 10 1 3053
Misja w czasie
powrót do forum serialu Misja w czasie

DVD lub Napisy

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś może czy film wyszedł na DVD, lub czy można skądś ściągnąć do niego napisy do dostępnych w necie TVRipów ?
Proszę o odzew jeśli ktoś wie!

ocenił(a) serial na 10
mafioso_pl

No nareszcie ktoś się odezwał:))). Witam serdecznie. Niestety w Polsce serial jeszcze nie wyszedł na DVD i nic nie zapowiada aby wyszedł kiedykolwiek. Ma on ogrom fanów ( w tym mnie ) w Polsce i na świecie, ale jakoś nikt nie uważa go za superprodukcję tak jak np. Pirson Break, Lost itp. Misja w Czasie jest serialem który powstał jeszcze kiedy DVD nie było szeroko dostępne, więc pierniczą się z nim tak jak z innym serialami które powstawały jeszcze przed rokiem 2004. Jedyny kraj który wydał wszystkie odcinki ( także te nie emitowane u nas ) Seven Days na DVD to USA, ale tam też jest ciężko odszukać. Rok temu poszła farba że mają kręcić nowe odcinki, lecz od tamtej pory nie otrzymałem żadnej informacji. Co do napisów. No cóż, w tej sprawie też nie będę mieć optymistycznego podejścia. Odcinki dostępne na polskich torrentach zostały sciągnięte z torrentów zagranicznych prawdopodobnie tylko jako " zatykacz " aby tylko coś udostępnić. Nikt raczej nie pokusi się o przetłumaczenie całości. Cała nadzieja w tym że Polsat zacznie emitować serial ponownie, wtedy może ktoś nagra serial z anteny. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 5
Hannibal_Lecter_4

Rzeczywiscie ciezko o wersje dvd ale Tv ripy sa jaknajbardziej dostepne problem w tym, ze w internecie glucho o jakichkolwiek napisach do tego serialu. Gdyby byly angielskie napisy moglbym sie pokusic o tlumaczenie. Bez takowych napisow pozostaje tlumczenie ze sluchu ale to juz jest poziom mistrzowski wiec wymagaloby udzialu "zawodowego" tlumacza.

Cinek_16

mam pelne 3 sezony z polskim lektorem jesli ktos chce

brgoss

Posiadasz jeszcze dostęp do odcinków z lektorem?

twiner

Tak, masz w wiadomosci

brgoss

Witam,
Będę mega wdzięczny za te sezony z lektorem - moja 2 połowa za nimi szaleje !
jak mogę się z nich skorzystać ?

trois_3

Wszytko napiszę w wiadomości. To na prawde jest mega serial :)

brgoss

Moja żona kocha ten serial ale jakoś zniknął z TV . Jak go zdobyć ?

trois_3

Cześć musisz mnie dodać do znajomych, nie mogę w wiadomości ogólnej dać link do serialu bo Filmweb tego nie przepuści. Mam pełne 3 sezony z lektorem. Jedynie w sezonie pierwszym dwa pierwsze odcinki są z napisami

brgoss

Już dodałem - jeszcze raz wielkie DZIĘKI P.T

brgoss

można prosić o link

ocenił(a) serial na 8
brgoss

też "się piszę"... zaproszenie wysłane... z góry dzięki
Kilka odcinków pierwszego sezonu jest na Freedisc pl

ocenił(a) serial na 8
brgoss

Cześć, mógłbyś mi też przesłać link do tych sezonów? Z chęcią bym go obejrzał ponownie. A na internecie jest zaledwie 8/9 odcinków 1 sezonu...

brgoss

Można również prosić.

MarBum

Link wysłany w wiadomości :)

brgoss

Witam. Czy również mogę poprosić link?

etrunia

Już wysłany :)

ocenił(a) serial na 8
brgoss

Hej masz jeszcze ten link?

masterkiju

jest na moim gryzoniu,

masterkiju

jakby gryzoń był nie przystępny to daj znać cos wymyslimy

ocenił(a) serial na 8
brgoss

Dzięki, tak jak mówiłeś jest tam :D brakuje dwóch pierwszych odc z lektorem ale przeżyje są z napisami :)

ocenił(a) serial na 8
brgoss

Wysłałem zaproszenie, też proszę o link do serialu

brgoss

brgoss Czy moge prosic o link?

brgoss

Witam mogę prosić o linka jeśli jest taka możliwość z góry dzięki :)

brgoss

Mozna prosić linka :D

ocenił(a) serial na 8
brgoss

Witaj czy ja także mógłbym prosić o link do wszystkich odcinków z PL lektorem z góry dziękuje.

pawel_321_20

jasne:)

brgoss

witam. Można prosić o link?

ocenił(a) serial na 8
brgoss

Można również prosić?

ocenił(a) serial na 9
JFKO

Chciałbym poprosić o linka do 3 sezonów serialu Misja w czasie z lektorem. Będę bardzo wdzięczny. Ten serial jest dla mnie kultowy. Z góry bardzo dziękuję :-)

ocenił(a) serial na 9
brgoss

Chciałbym poprosić o linka do 3 sezonów serialu Misja w czasie z lektorem. Będę bardzo wdzięczny. Ten serial jest dla mnie kultowy. Z góry bardzo dziękuję :-)

brgoss

Dołączam się :)

dawid_klocek

tutaj linka nie zamieszcze bo zablokuja

ocenił(a) serial na 10
brgoss

Jak zdobyć 3 sezon ?

Cinek_16

brgoss mógłbym prosić linka do 3 sezonów serialu Misja w czasie z lektorem
zaproszenie poszło, z góry dzięki

SkyRee

cda sa 3 sezony z lektorem

ocenił(a) serial na 10
PIXA_GOD

Witam .poszukuję 3 sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones