PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469402}
7,1 349
ocen
7,1 10 1 349
Monochrome Factor
powrót do forum serialu Monochrome Factor

Dziwne  

ocenił(a) serial na 7

Główny bohater niczym Sonic biegnie ku walce w obronie przyjaciół .Chłopak z pozorów wydaje się ignorantem, ale tak na prawde odkrywa fakty wcześniej niż jego dwójka sprzymierzeńców. Anime ogółem raczej nie jest warte oceny 7, ale 6 to za mało. Postacie w miarę ciekawe, ale wolałabym jakby skupiono sie na głównych bohaterach, czyli Akirze i Shirogane. Fabuła troche do przewidzenia, zaskoczył mnie jedynie wątek z Haruką na końcu. Irytowała mnie Aya. Nie do zniesienia czasami. Ale chyba w każdym anime musi być jakaś irytująca osoba, no i oczywiście głupia-Kengo. Czymże by było z idealnymi postaciami? A przechodząc już do tego.. Najlepiej chyba wypadł Shirogane, tuż po nim, ale wcale nie gorszy jest Kou. Kreska też nie jest najgorsza, ale nie zachwyca. Przed obejrzeniem miałam dylemat. Oglądać, czy nie marnować czasu i obejrzeć coś innego ? Nie żałuje obejrzenia, ale raczej nie włączyłabym ponownie. Możliwe, że jeszcze zmienię zdanie na ten temat, bo jak na razie jestem na świeżo po obejrzeniu.

ocenił(a) serial na 8
Scarsx69

Anime trochę jak każde inne. Bohater, przeciwnik, bohater wygrywa i tak każdy kolejny odcinek. Uwielbiam Harukę, od początku miał coś w sobie i pod koniec bardzo mi się podobało, że tak zaskoczył, bo to naprawdę było największe zaskoczenie w tym anime. Za to Shirogane strasznie mnie wkurzał tak podwalając się do Akiry, który czasem też strasznie mnie wkurzał, zwłaszcza podejściem do przyjaciół. Siostra Kengo to już lepiej się nie wypowiadać, ale taki był pewnie ich zamiar. Aya... Wkurzała bardzo, ale potem się już chyba przyzwyczaiłam. Kou też lubiłam, poza tym Aya Aya kocham cię. Oglądałam najpierw z nudów, potem pokochałam Harukę i byłam ciekawa jego i tego kolczyka związku w tym wszystkim. Nie żałuję, nawet mi sie podobało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones