Moon Knight (2022)
Moon Knight: Sezon 1 Moon Knight Sezon 1, Odcinek 5
Odcinek Moon Knight (2022)

Psychiatryk

Asylum 50m
8,1 1 405
ocen
8,1 10 1 1405
Moon Knight
powrót do forum s1e5

Wow

ocenił(a) serial na 9

Świetny odcinek. Moim zdaniem pobił nawet swojego poprzednika. Kto by pomyślał, że ta część serialu, gdzie jest najmniej stricte akcji będzie tą lepszą. Oscar Isaac robi fenomenalną robotę jako Steven i Marc - mimika, sposób mówienia, nawet sposób poruszania się postaci są kompletnie inne. Sporo wątków zostało do zamknięcia w ostatnim odcinku -Khonshu, Steven i (potencjalnie) Jake, ucieczka z Duat, Layla oraz Harrow. Ale pomimo początkowego sceptycyzmu wierzę, że wraz z premierą 6 odcinka będę mógł powiedzieć, że nareszcie Marvel zrobił coś odważniejszego i wybijającego się ponad przeciętność :]

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Bardzo jestem ciekawy jak oni to nagrywali

ocenił(a) serial na 9
Daven___

Możliwe, że albo nakładali na siebie 2 różne ujęcia bądź nałożyli twarz Isaaca na inną osobę (choć zbyt realnie to wygląda jak na taką zagrywkę).

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

Z tego co gdzieś czytałam, to chyba nałożyli twarz Isaaca na jego brata

ocenił(a) serial na 9
Daven___

Obejrzyj sobie stary film PODWÓJNE UDERZENIE z Van Damem gra tam dwóch braci. Nie wiem jak teraz to nakręcili ale wtedy nakręcili po kolei sceny i nakładali je na siebie.

ocenił(a) serial na 8
Daven___

Nagrywali każdą scenę gdzie Marc i Steven byli razem po dwa razy. Najpierw Oscar grał jednego a później drugiego. Żeby nie mówił w tych scenach "sam do siebie" i nie miał interakcji z powietrzem, na planie był jego brat, który wcielał się w drugą rolę. Później nakładali sceny na siebie, tak że ostatecznie na ekranie zawsze jest Oscar

ocenił(a) serial na 10
BlakJoint

Swietna gra aktorska wygladalo jak dwoch roznych aktorow odgrywalo sceny jestem pod wrazeniem

BlakJoint

Mr Robot w świecie Marvela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones