Moon Knight (2022)
Moon Knight: Sezon 1 Moon Knight Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Moon Knight (2022)

Bogowie i potwory

Gods and Monsters 45m
7,2 1 200
ocen
7,2 10 1 1200
Moon Knight
powrót do forum s1e6

Jednak strata czasu

ocenił(a) serial na 6

Jakoś nie dawałem za wygraną i mimo, że już wcześniej to przeczuwałem, to dopiero na ostatnim odcinku stwierdziłem, że trochę żałuję, że to oglądałem.
Mam wrażenie, że gdyby ten serial pociąć i przemontować w 2 - 2,5h film, to wyszedłby całkiem fajny film, a tak to jest jakiś koszmarek, w którym wszystkiego po trochu, ale i bez sensu.
Wątek Jaka Lockleya - potraktowany słabo.

ocenił(a) serial na 4
JangoFett

fakty

ocenił(a) serial na 3
JangoFett

Ten serial to bzdet!

ocenił(a) serial na 3
JangoFett

dokładnie. Po 2 odcinku serial zaczął mi się bardzo dłużyć. Dużo gadania, chodzenia i mało akcji. Wolałabym zobaczyć dobry film niż tak rozwleczony serial

ocenił(a) serial na 6
JangoFett

Jakby skrócić czas trwania, to by taki sztampowy film superbohaterski wyszedł jak Morbius. Ogólnie sam szkielet tej historii jest do bólu oklepany i gdyby nie zawirowania głównego bohatera, to by była lipa totalna. 5 odcinek był naprawdę ciekawy i ogólnie jakby rzeczywistość psychiatryka się okazała prawdą, to by było lepiej.

RipRoy

Ciężko się ten serial ogląda. Mało angażująca historia z wymuszonymi i nieśmiesznymi żartami, niektóre dialogi powodują ostry ból zębów. Spodziewałem się więcej Egiptu, jego kultury i historii podanych w mitologicznym sosie ale nawet to niedomaga.

użytkownik usunięty
JangoFett

Zgadzam się z przedmówcą... obejrzałem do połowy drugiego odcinka i chyba dam sobie spokój ... niby sam pomysł fajny, ciekawy i nietuzinkowy, ale ogląda się to niesamowicie ciężko - sceny są zbyt rozciągnięte w czasie ... i coś co można pokazać w parę sekund trwa kilka minut. Podobnie mam wrażenie jest z powtarzalnością - jedno zdarzenie jest jakby skopiowane kilkukrotnie i powielone - żeby po raz kolejny wydłużyć czas.

Nie wiem czy to był celowy zabieg twórców, bo ogląda się to wszystko na prawdę dziwnie, ale ciągle mam w głowie takie "no do pointy".

Gdyby to mega skompresowali, to mogłoby być na prawdę spoko, a tak... to chyba poszukam czegoś innego.

JangoFett

Takiś mundry tosam nakrenc lepszy serial

ocenił(a) serial na 6
JangoFett

Jestem podobnego zdania 6/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones