Manipulacja

Świetny serial pokazujący zdemoralizowany współczesny świat, gdzie wszyscy manipulują wszystkimi. Ten serial ma uniwersalną wymowę i przez te uniwersalność jest w stanie wyjaśnić jak Polacy mogli dac się zmanipulować katastrofą smoleńską. Serial obnaża nasze najgorsze cechy. Wstrząsające.

• Oglądałem ten serial i nie zgadzam sie, że to byla manipulacja. Po prostu media i ojciec jednej z ofiiar, rozpętali cyrk i prawdopodobnie nie dowiemy sie jaka była prawda. Ja uwazam ze mordercow bylo kilka ale tylko jeden dostał proces dla pokazu.

• Serial pokazał również, że niebo w Hiszpanii jest niebieskie i że ludzie chodzą tam na dwóch nogach - drogi mikejaxa.
    Sama sprawa była mi wcześniej znana, natomiast nie wiedziałam, że skazany za zabójstwa Miguel Ricart wyszedł parę lat temu z więzienia na mocy idiotycznego wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Oprócz niego hiszpańskie więzienia opuścili również seryjni mordercy, gwałciciele, terroryści z ETA i pedofile - w sumie ponad pięćdziesięciu najgorszych zwyrodnialców.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię