serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Morderstwa w Midsomer

Midsomer Murders
1997
1 godz. 40 min.
7,7 3 505
ocen
7,7 10 1 3505
1 609
chce zobaczyć
Doświadczony inspektor policji i jego młodszy asystent badają sprawy morderstw w hrabstwie Midsomer. Więcej Mniej
Morderstwa w Midsomer zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Morderstwa w Midsomer
Spot nr 1 (sezon 20, polski)
nr 1 (sezon 20, polski) 2021-11-03T08:02:58 https://fwcdn.pl/webv/94/54/59454/59454.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/263/118763/MM_15s.vp9.1080p.webm

Bardzo popularny na świecie serial kryminalny na podstawie książek Caroline Graham. Głównymi bohaterami serialu są dwaj angielscy detektywi. Inspektor Tom Barnaby (John Nettles) i sierżant Gavin Troy (Daniel Casey) specjalizują się w wyjaśnianiu okoliczności zabójstw i określaniu motywów postępowania morderców. W każdym odcinku policjanci mają do rozwiązania kilka nowych tajemniczych zbrodni.

na podstawie
studio
Bentley Productions / Independent Television (ITV)
tytuł oryg.
Midsomer Murders
inne tytuły
Kręcenie epizodu "The Blood Point" zostało porzucone ze względu na podobieństwa do prawdziwej historii.
Zdjęcia do serialu kręcono w Guildford, Long Crendon, Waddesdon i Wallingford (Anglia, Wielka Brytania) oraz w Kopenhadze (Dania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Do serialu wczolguje sie tak zwana poprawnosc polityczna. Uwazam ze serial traci troche na swoim charakterze i probuje sie upodabniac do wszystkich innych seriali kryminalnych. A to wlasnie w wyjatkowosci i klimacie angielskiej wsi tkwi jego sila. Pozostaje wierna fanka, ale brakuje mi odcinkow... więcej

 • To już nie jest ten klimat, niestety. Kiedyś była to zamknięta zbiorowość, w stylu Agaty. W tej chwili wszystko się rozmywa. Asystenci Barnaby'ego zmieniają się jak rękawiczki, postacie kiedyś wyraziste, angielskie z krwi i kości, teraz są nijakie. Lubiłam tamtą bajkę z elementami...

  17
  • Pozdrawiam wszystkich fanów porządnego angielskiego kryminału. Każdy odcinek niby podobny do poprzedniego a jednak cieszę się, jak dziecko kiedy tylko usiądę przed telewizorem. Ten przyciężkawy humor, znajome twarze Barnaby i Troy`a i rozkładająca na łopatki muzyka :).

  • Świetny serial, polecam każdemu, kto lubi kryminały. Kapitalny klimat serialu.

   10
   • Czy ktoś może kojarzy obecną reklamę "Morderstw w Midsomer" na kanale 13 Ulica? Jest tam jakaś cudna, polskojęzyczna piosenka, której za cholerę nie umiem znaleźć. Ostatnie jej słowa to "... gdzie śmierć czyha". Zna ktoś może utwór albo ma link do tej reklamy?