PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603823}

Most nad Sundem

Bron / Broen
8,3 25 307
ocen
8,3 10 1 25307
8,2 4
oceny krytyków
Most nad Sundem
powrót do forum serialu Most nad Sundem

Będę wdzięczny za informację gdzie obecnie można zobaczyć wszystkie sezony serialu. Szukałem pod każdą nazwą (Most nad Sundem, Broen, Bron, The Brgide, Bridge) na dostępnych mi miejscach (TV, Netflix, HBO GO, Google TV) i niestety nie potrafię tego namierzyć. Z góry dziękuję za pomoc.

Maro Zegaro

Niestety też nie mogę znaleźć i ponawiam pytanie. Widziałem na AmazonPrime, ale po odnowieniu subskrypcji zobaczyłem, że w Polsce nie można oglądać...

sosen88

Dokładnie, na VOD.pl (Onet) jest. Trzy pierwsze sezonu są na free, czwarty płatny.

Niestety apka zniknęła z tv Samsung, pod pretekstem jej odświeżenia, ale trwa to już dobre pół roku :(

ocenił(a) serial na 9
Maro Zegaro

https://vod.pl/seriale/most-nad-sundem/0070n7j

ocenił(a) serial na 10
SabbathBlack

Te odcinki są jakoś wydłużone? Bo widzę, że w pierwszym sezonie jest 10, a na VOD dostępnych 5 gdzie jeden trwa prawie 2 h.

ocenił(a) serial na 9
kocauke

Są skondensowane 2 w 1. Nie wiem w jakim celu.

SabbathBlack

Każdy odcinek jest oddzielnie płatny (4ty sezon) to może dlatego 

Maro Zegaro

Teraz to jest na ViaPlay wszystkie 4 sezony. Pierwszy miesiac za darmo potem 34zl co miesiac.

ocenił(a) serial na 9
Maro Zegaro

Na freedisc.pl jest za darmo, ale musisz się zarejestrować

ocenił(a) serial na 9
Maro Zegaro

na freedisc.pl jest za darmo

alilos

Nie za darmo, to kradzież. Doceń twórców i oglądaj z legalnych źródeł.

Maro Zegaro

Podbijam wątek, ale poszukuję tego serialu w oryginale z polskimi lub angielskimi napisami. Polski lektor to nie dla mnie.

rabarbara87

Właśnie oglądam na viaplay.pl. Masz z lektorem lub po szwedzku i napisy do tego. W telewizorach samsunga też jest apka do tego.

Znalazłem kod LEGIA2021 - jak go podasz przy rejestracji, to pierwsze 3 czy 4 miesiące za po 17 zł (zamiast 34).

ocenił(a) serial na 10
rabarbara87

Platforma streamingowa Viaplay.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones