PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833462}

Motyw

7,2 5 463
oceny
7,2 10 1 5463
Motyw
powrót do forum serialu Motyw

Bardzo lubię Panią Magdę Walach. Chyba najbardziej niedoceniona polska aktorka. Jest bardzo dobrą aktorką pozbawioną układów czy pleców. Moją sympatię zdobyła zwłasza za Tramwaj zwany pożądaniem w teatrze oraz za wiele innych ról teatralnych. Na ekranie za Rojst. Skromna, zdolna o dużym talencie aktorskim. Takich aktorów potrzeba.
Motyw zacząłem oglądać ze względu na nią jednak jest jej bardzo mało.Czemu tak jest?

mariuszbogucki1990

Też ją cenię. Bardzo zdolna aktorka. Pierwszy raz widziałam ją w serialu "Pensjonat pod różą" i najpierw zwróciłam uwagę na jej urodę, bo skojarzyła mi się z młodą Shirley Maclaine. Bardzo ją lubię.

ocenił(a) serial na 10
mariuszbogucki1990

Świetna muzyka Jimka

ocenił(a) serial na 7
sabcia1_415

Super kawałek jest w 8 odcinku, podczas wizyty Czarneckiego u Kożuchowskiej, ale nie wiem jaki. Być może to ten nagrany przez Jimka z Kasią Kowalską - na razie nigdzie nie mogę namierzyć. Zresztą ich spotkanie i taniec w którymś z poprzednich odcinków do "Ściemnia się" Maanamu też jest klimatyczny.

ocenił(a) serial na 7
mariuszbogucki1990

Ten serial przypomina mi sprawę z Warszawskiego Ultimo.
Ta kobieta jak Komenda podobno siedzi za frajer

ocenił(a) serial na 6
giovanni50

Zgadza sie. Ogladając, od razu pomyślałam.o sprawie Ultimo.... samo sie narzuca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones