PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735187}

Mr. Mercedes

7,5 5 983
oceny
7,5 10 1 5983
6,5 4
oceny krytyków
Mr. Mercedes
powrót do forum serialu Mr. Mercedes

1x08

ocenił(a) serial na 8

Powoli akcja 1 części zaczyna dochodzić do końca , śmierć Matki Bradyego przez zjedzenie przez nią mięsa z trucizną ,która miała być dla psa , Brady chce dokonać masakry na koncercie idoli nastolatek , będzie się działo :))

ankess

To, że Brady chce dokonać masakry na tym festynie, czy co to ma być, było wiadome już parę odcinków wcześniej, jak ten cały szef sklepu elektronicznego go tam zaprowadził i mówił mu o możliwości zajęcia jego miejsca.
Wiemy też z odcinka, że ostatnia misja Bradego ma być samobójcza.. Fakt, będzie się działo..
Ale ciągle nie mogę przeboleć faktu, ze policja skoro już wie, nie sprawdziła do kogo należy Civic. Małe miasteczko, to jedyny taki.

ocenił(a) serial na 8
Zetnakatel

Zobaczysz co będzie w następnych odcinkach:)) Po przeczytaniu trylogii i włączeniu 1go odcinka nie mogłam się doczekać sceny jak matka Bradyego umiera.

ankess

No i dobrze mówiłem, że chciał popełnić samobójstwo tą ostatnią misją ;)

ocenił(a) serial na 2
ankess

Scena tej śmierci byłą niesamowita. Wogóle ci aktorzy zachowują sie jak w zyciu. Nie widziałem jeszcze takiej prawdziwej naturalności w grze aktorskiej w serialach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones