PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735187}

Mr. Mercedes

7,5 5 857
ocen
7,5 10 1 5857
6,5 4
oceny krytyków
Mr. Mercedes
powrót do forum serialu Mr. Mercedes

... i na razie jest świetne, bohaterowie z krwi i kości dobrze zarysowani a nie papierowe postacie, które nie angażują.
Obsadowo świetne wybory, jestem już w środku tej historii, celowo wstrzymałam się z książką która czeka na półce wraz z kontynuacją na swoją kolej.

villemo75

Jestem podobnego zdania, serial mocno wciąga, historia i postacie są autentyczne. Również książki nie czytałem, nie do końca lubię Kinga, choć może to być przełomowy moment aby sięgnąć po latach znów po jego książkę.

villemo75

Odcinek 6 - 23,20 minuta - mistrz King we własnej osobie?? :)

ocenił(a) serial na 9
mojefilmy87

Dokładnie tak :) Ten to się zawsze musi uaktywnić w swoich dziełach :)

mojefilmy87

Też mnie to ucieszyło :D Lepszy niż Stan Lee w filmach Marvella.

mojefilmy87

Gdzie Wy tam widzicie Kinga na ekranie? :o w którym momencie dokładnie?

ocenił(a) serial na 6
Gatha

W krwawych wizjach Brady'ego :)

https://www.youtube.com/watch?v=1WZoVjaZZ2A

ocenił(a) serial na 7
villemo75

Jestem świeżo po drugim odcinku, wcześniej przeczytałem całą trylogię Mercedesa. Już od pierwszego odcinka widać sporo różnić w stosunku do prozy i na ten moment książka mnie bardziej kupuje. Chętnie jednak zobaczę jak się rozwinie serial w kolejnych odcinkach, a zwłaszcza jak rozwiną się poszczególne postaci :)

ocenił(a) serial na 8
Archespor

Ja mam niestety ten pech ze czytałem tylko 3 część trylogii, nie wiedziałem wcześniej o dwóch poprzedzających jako że nie jestem Kingo-fanem.
Serial jest dobry, nawet bardzo dobry - chociaż momentami szkoda że głównego aktora nie zagrał ktoś bardziej charyzmatyczny i mniej obleśny niż Gleeson.

Yasiu

A mnie on przypadł do gustu. Czytając wyobrażałam go dobie właśnie tak. Ogólnie aktorzy super dobrani. No... Może Lou zbyt mało buntownicza ale ogólnie dobra robota. Przed drugim sezonem przeczytaj pełna trylogię bo już w 1 sezonie widać różnicę. Polecam!

ocenił(a) serial na 8
Karawana

Mi Gleeson również się podoba w tej roli, generalnie im dalej ku finałowi tym badziej się do niego przekonywałem. Może nie ma za dużo czaru ale ma w sobie coś co sprawia, że da sie go lubić.

Ciężko będzie mi się zmusić do czytania 1 i 2 części, gdy znam już finał całej historii i pobieżnie co się wydarzyło wcześniej.

ocenił(a) serial na 6
villemo75

I jak? Obejrzałeś do końca? Bo zastanawiają mnie opinie innych.

Czytałam całą trylogię, więc poniekąd spodziewałam się w miarę wiernej adaptacji "Pana Mercedesa". I pierwsze 6 odcinków było bardzo dobrych (zasługiwały na ocenę 8/9), a po szóstym odcinku... miałam wrażenie, że chcą jak najszybciej skończyć sezon i wszystko zostało zrobione na "odwal".

Bibaniu

Hm ja takiego wrażenia nie odniosłam, cały sezon mi się podobał, choć oczywiście miał lepsze i gorsze odcinki.

villemo75

Jestem po 5-tym drugiego sezonu. Niestety ale odpuszczam dalsze oglądanie.

perun_6

A to mnie zmartwiłeś, ja na razie oglądałam pierwszy i nieco nudnawo ale liczyłam, że w miarę oglądania będzie coraz lepiej :/.
Co nie zagrało?

villemo75

Drugi sezon to sci-fi. Sterowanie przez pulpit ludźmi będąc w śpiączce. Do tego przeskoczyli od razu do trzeciej książki, zupełnie pomijając drugą (po pierwszym sezonie przeczytałem książki aby mieć jakieś porównanie).

perun_6

Hm to faktycznie nie brzmi zbyt dobrze :/

ocenił(a) serial na 4
villemo75

I proponuje na 6'tym zakończyć .

villemo75

Pierwsza zapowiedź trzeciego sezonu!
https://www.youtube.com/watch?v=m5KZldUVOBY
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

Pełen zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=TH6JblGrG7o

Falkor1

Tutaj jeszcze raz, bo poprzedni zniknął z sieci.
https://www.youtube.com/watch?v=vSTNCfBC__I

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones