PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735187}

Mr. Mercedes

7,5 5 977
ocen
7,5 10 1 5977
6,5 4
oceny krytyków
Mr. Mercedes
powrót do forum serialu Mr. Mercedes

koniec 2 sezonu!

ocenił(a) serial na 8

I co to kurde miało być? Ten uśmiech na twarzy i spojrzenie (jednym okiem...)? Co o tym zakończeniu myślicie?

marketwiosna

Że teraz jego duch w kogoś wstąpi i dalej będzie czynił zło xD

ocenił(a) serial na 8
niunia123_filmweb

Tego się obawiałam...;)

ocenił(a) serial na 8
niunia123_filmweb

Tak też pomyślałem, liczę na 3 sezon!

WujekChu1ek

Sezon trzeci potwierdzony. Jeśli twórcy mieliby dalej pociągnąć wątek Brady'ego, logicznym rozwiązaniem, które zresztą w pewien sposób nawiązuje do książki jest całkowite przeniesieni jaźni Pana Mercedesa do innego ciała, ale czy wówczas nadal serial miałby to coś ?

ocenił(a) serial na 8
mafal

Skąd info, że potwierdzona? Poproszę źródło.

WujekChu1ek

Chociażby z biuletynu filmwebu na stronie głównej serialu można przeczytać : "Stacja Audience Network zamawia trzeci sezon serialu "Mr. Mercedes". [za: The Hollywood Reporter]"

Również na stronie stephenking.pl, na imdb, czy też nawet wikipedia podaje , że stacja Audience tv przedłuża serial o trzeci sezon. Zdjęcia mają ruszyć w styczniu 2019 roku. Oczywiście na stronie samej stacji jest wzmianka. Informacja jest świeża, gdyż stacja podała informację o przedłużeniu niedawno , bo 20 listopada

ocenił(a) serial na 8
mafal

Oks, dzięki;)

ocenił(a) serial na 9
marketwiosna

Zakończenie było świetne !. Drugi sezon ogólnie dla mnie słabszy od pierwszego. Dopiero odcinki 8, 9 oraz 10 mnie dużo bardziej zaciekawiły i cieszę się, że nie przerwałem oglądania. Moment w którym wyciągnęła plastikowego gnata i strzeliła mu prosto w głowę był naprawdę.... uwalniający :).

KamilFan

No to spojler, że hej :D Dobrze, że już obejrzałem całość. Nie wiem jak książki, ale mnie w sumie się podobał. Faktycznie ostatnie 3 odcinki robią robotę. A zakończenie? Hmm...liczyłem jednak, że to już będzie koniec. Sam nie wiem co myśleć o dalszych losach naszych bohaterów. Wg mnie powinien się skończyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones