PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735187}

Mr. Mercedes

7,5 5 983
oceny
7,5 10 1 5983
6,5 4
oceny krytyków
Mr. Mercedes
powrót do forum serialu Mr. Mercedes

Jak spodobało Wam się zakończenie?
Ja cieszę się, że zostawia furtkę do drugiego sezonu, który w końcu już potwierdzono, ciekawa jestem, co będzie gdy Brady się obudzi.

Zawiodłam się jedynie na tym, że nie było wielkiego bum, które planował Mercedes, ale z drugiej strony to dobrze, bo nie spodziewałam się, że Holly go tak załatwi. :P

Nie wiem dlaczego, ale cały serial po cichu kibicowałam Brady'emu.
Wy także?

palesilence

ja nie bo nie mam psychopatycznych skłonności ;) :)

palesilence

ja też nie mam psychopatycznych sklonnosci, Brady to jeden z najgorszych villanów jakich zdarzyło mi się oglądać. Życzę takim jak najgorzej i żałuję, że Holly go nie zabiła.
Bardzo fajnie wykreowany detektyw, i tamta lesbijka świetnie zagrała twarzą jak dostała ciosy nożem. Szkoda mi tego zabitego menagera, fajnie że zamiast psa otruła się matka.

Mam nadzieję, że Brady się nie obudzi xd

palesilence

To jest trylogia w pierwszej książce też było takie zakończenie będą jeszcze dwa sezony

ocenił(a) serial na 6
palesilence

Zakończenie nudne i do bólu przewidywalne. Jeszcze do ósmego odcinka dało się oglądać. Później schemat i tyle. Zawiodłem się choć jestem wielkim fanem twórczości Kinga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones