Mr. Mercedes
powrót do forum 2 sezonu

drugim sezonem zyebali całkiem dobry serial, a to sterowanie umysłem innych ludzi to nawet nie jestem w stanie ubrać tego w jakieś słowa, no żenada to najdelikatniejsze słowo jakie mi się ciśnie na język, ja wysiadam i nie mam ochoty na więcej

ocenił(a) serial na 8
raphson

Jak byś poświęcił chociaż chwilę wiedział byś, że serial jest na podstawie książek Kinga dokładnie cyklu "Bill Hodges" i tam właśnie jest kontrola umysłu z ty, że w 3 i ostatniej części książki tutaj jest to 2 sezon serialu. Trzeba przybliżyć sobie temat a nie pisać bezsensowne bzdury jak małpa na komputerku

ocenił(a) serial na 6
Asiek666

Bardzo dziękuję za cenny i konstruktywny komentarz, na pewno masz jakieś ukryte zalety, a teraz wracam na swoją gałąź zajadać banany, pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 8
raphson

Mam, czytam książki a jak nie to najpierw czytam o czym jest serial jak widzę, że na temat książki które są właśnie tak poprowadzone nie klepie jak idiotka w klawiaturę. Może Ci się nie podobać, że tak poprowadzona została akcja ale jest na podstawie książki w której kontrola umysłu miała miejsce. Ale masz rację twój komentarz to zenada :) miłego skakania po galezi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones