Mr. Robot (2015-2019)
Mr. Robot: Sezon 2 Mr. Robot Sezon 2, Odcinek 12
Odcinek Mr. Robot (2015-2019)

eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

47m
8,3 958
ocen
8,3 10 1 958
Mr. Robot
powrót do forum s2e12

Niech ktoś napiszę o co chodzi :)
na planszy w FBI były twarze Elliota i Tyllera jako głównych winowajców wszystkiego.
O co chodziło z telefonem do Angeli w przedostatniej scenie ?
Czy Elliot naprawdę umarł?
Kto był kim i kto to wszystko wymyślił? Elliot czy Tyler?
Po co wmieszane w to było DarkArmy? To na ich zlecenie któryś z nich pracował?
Angela wydaje się ciekawą postacią. E corp ją wynajęło do tego wszystkiego? Aby doprowadzić do kryzysu? ( wiadomo na tym się zarabia )
Kto był wtyką - wężem w ekipie Elliota?
Jak rozumiem Mobley rozmawiając z tą dziewczyną na końcu to są w więzieniu i tak jak Elliot marzą sobie :) ( przychodzi kumpel Elliota z paki ).

Wątek żony Wellicka dla mnie bez sensu. Wróg Tyler wysyłał jej prezenty i głuche telefony [?] Co to ma do całości.

CristianoAnaldo

Sezon 2 to dno w porównaniu do 1. Za dużo zbędnych powiązań, a wątek żony Tylera nic nie wnosi do fabuły. No i jest wyjątkowo paskudna/odpychająca.
Nic nie można brać dosłownie, bo doprowadzili do takiego poziomu schizy, że serial nadaje się do kosza. Wg mnie ten murzyn równie dobrze mógł już wyjść z więzienia i podbija do Mobleya.
Na tej planszy w FBI było pokazane, że Mobley jest zaginiony, więc raczej jeszcze nie siedzi.
Elliot nie umarł - został postrzelony i prawdopodobnie trafił do szpitala ze śpiączką. Angela odbiera telefon i mówi "muszę być 1 osobą, którą zobaczy, gdy się obudzi".
Tyler prawdopodobnie jednak żyje - zauważ, że Mr Robot zaczął mrygać i w końcu zniknął, a Tyler pozostał. Czyli jest prawdziwy. Wymyślili to więc wspólnie. A raczej Elliot wymyślił, a Tyler tylko podglądał co i jak robi.
Wątek DarkArmy również jest zbyt złożony, żeby próbować go rozgryźć. Z jednej strony Chińczycy pomagają ecorp, a z drugiej pomagają w zniszczeniu archiwów? Być może Chiny chcą zniszczyć USA? Ecorp upadnie, wykupią go Chińczycy i zawładną nową walutą.
Wtyki nie było. Nie wiem o co chodzi z tym wężem, pewnie o to, że FBI musiało poczekać aż atak zostanie przeprowadzony, żeby móc ich aresztować. Wg mnie to ściema bo przez cały sezon nie mieli ŻADNYCH niepodważalnych dowodów.
Na Darlene też nic nie mają poza zeznaniami świadków - słowo przeciwko słowu. Chcą, żeby sama się przyznała lub (w jakimś celu) zaczęła z nimi współpracować.
Prawdopodobnie sezon 3 to będzie FBI współpracujące z Darlene i szukające Tylera + Mobley i Dziewczyna próbujący odszyfrować bazę danych/wrócić do starego życia vs Tyler, DarkArmy i Chińczycy próbujący zniszczyć/przejąć USA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones