Mroczne zagadki Los Angeles
powrót do forum 1 sezonu

Jak dla mnie te 5 sezonów robią z tego serialu, serial dobry prawie bardzo dobry.
Chętnie dałbym ocenę 7.5 niestety nie mogę. Ostatni sezon tj. 6 strasznie słaby z serialu kryminalnego zrobiła się jakaś telenowela brazylijska, nie wiem czemu taki zamiar twórców.
Na koniec co mi się nie podobało, no ten skretyniały o wątpliwej sensowności Rusty.
Co mnie postać nadenerwowała to moje, od 1 odcinka nie trawie tej postaci, jego barwa głosu,fryzura, zachowania, strasznie mnie męczyło jak pokazywał się na ekranie.
Nie rozumiem w ogóle po co takie postacie umieszcza się w serialach no ale co ja tam wiem.
Generalnie fajnie się ten serial ogląda, The Closer nie widziałem.

Pozdrawiam

iniini

Rusty pojawił się w dwóch lub trzech ostatnich odcinkach "The Closer",niestety też nie przepadałam za tą postacią-zachowanie,fryzura,nawet jego brwi mnie denerwowały,taka jestem :-) . Koniecznie obejrzyj "The Closer"-większość detektywów była i tam,Flynn i Provenza stanowili świetny duet-Flynn jeszcze miał jaja i kilka odcinków z nimi zapadło mi w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones