Ms. Marvel (2022)
Ms. Marvel: Sezon 1 Ms. Marvel Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Ms. Marvel (2022)

Zauroczenie

Crushed 49m
6,3 761
ocen
6,3 10 1 761
Ms. Marvel
powrót do forum s1e2
ocenił(a) serial na 1
fanatyk_pizzy

po prostu masz 13 lat albo kiepski gust

JanIIISobieski

nie mam 13 lat, a jak to się mówi - o gustach się nie dyskutuje :) Wracając, dla mnie ten serial jest super. Lekka historia, fabuła trzymająca się kupy, mega charyzmatyczne postacie, w szczególności główna bohaterka. Serial jest też bardzo "realny" - nie uwierzę, że istnieje osoba która nie miała kilku podobnych lub takich samych sytuacji w nastoletnim życiu co Kamala. Serial też nie popełnia tego samego błędu co przy spidermanie - nie każą głównej bohaterce od samego początku ratować świata czy miasta. Serial jest też przepiękny wizualnie. Nie jestem targetem ale bawię się świetnie. Uwarzam też, że jest fajną odskocznią od np The Boys, którzy teraz wychodzą. W środku tygodnia ms marvel na dobry humor, a na koniec tygodbia coś mroczniejszego i poważniejszego :)

ocenił(a) serial na 1
fanatyk_pizzy

serial jest oklepany i nijaki, główna bohaterka zdobywa moce(w idiotyczny, nieciekawy sposób), poznaje przystojnego chłopaka, przyjaciele ją uwielbiają, wszyscy biali ludzie są źli, no klasyka gatunku disneya. Serial może i jest ładnie opakowany(wizualnie), ale to zwykła wydmuszka, może dalej będzie lepiej, ale to disney, więc się nie łudzę. Trzeci sezon The Boys dużo słabszy od poprzednich.

JanIIISobieski

w którym miejscu serial pokazuje, że biali są źli?? xddd

verachol

Może usłyszał jak ktoś powiedział że teraz jest tak we wszystkich serialach, a że nie ma własnego zdania to powtarza to wszędzie?

JanIIISobieski

trzecie sezon boys slabszy? cooo? przeciez tam akurat jest na odwrot - pierwszy byl najslabszy (przygody naszych 'dobrych' byly nudne i mdłe, człowiek tylko czekał aż sie jakiś supek pojawi w kadrze żeby się coś zadziało wreszcie i nie mowie tu bynajmniej o bijatyce), drugi zaczal nabierac rumiencow, a trzeci jest bezbłędny jak na razie

JanIIISobieski

Chuja się znasz dlatego się nie wypowiadaj The Boys jest zajebiste

fanatyk_pizzy

To chyba inne seriale oglądaliśmy, bo to coś to najgorszy wysryw jaki wyszedł od mcu. Infantylna baja co sobie może lecieć w tle do śniadania kiedy 11 latek je płatki xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
Povalo

Fałszywe konto podjudza fałszywe konto - no przechodzicie samych siebie hehe
Po co? Dla tej słabizny? Szkoda prądu.
Strasznie rzucacie się w oczy, że aż krwawią!
Macie niedopracowany algorytm pisania tych waszych pseudowypocin - jak chcecie niedorozwojki oszukiwać ludzi, to starajcie się być bardziej wiarygodni, bo nikt przeciętny tak nie pisze :-/
Jesteście w tym tak niesmaczni jak polski dubbing wciskany na siłę, bo nikt go nie chce w Polin. ^^

dzenero

Sam jesteś fałszywe konto XD

ocenił(a) serial na 3
fanatyk_pizzy

Nie spełniam kryteriów fałszywego konta, Ty natomiast wyczerpałeś wszystkie.

dzenero

Co jest z tobą nie tak chłopie xd To już nie można nie mieć zdjęcia profilowego czy jak? Tak, mam mało ocen, bo ocenian to co chcę ocenić. Mam mało komentarzy, bo komentują tylko na bieżąco, a nie jakieś stare filmy/seriale gdzie nikt i tak nie przeczyta moich komentarzy

ocenił(a) serial na 3
fanatyk_pizzy

Nie. Piszesz, że serial jest cudowny, gdzie jest wręcz przeciwnie - robisz mu jakąś reklamę na siłę. Chłopa to masz na roli, z szacunkiem do mnie gimbusie. ]:->

dzenero

Mój Hrabio, pisałem ten komentarz po pierwszym albo drugim odcinku, które były super :) Później serial zabił wątek dżinów. Ostatni odcinek też był niezły. Gdyby ci się chciało wytężyć te patrzałki to byś zauważył, że oceniłem serial na 7, a nie na 9 czy 10. Może według Waszej Wysokości serial nie zasługuje na 7 ale ja się najzwyczajniej w świecie dobrze bawiłem chociaż nie byłem targetem. Tak, serial nie jest idealny ale jako taka głupotka aby zapomnieć o wszystkim dookoła działał dobrze + nie zapominajmy, że targetem tego serialu były dzieciaki

ocenił(a) serial na 3
fanatyk_pizzy

Ty się pomyliłeś i ja się pomyliłem. Nie jesteś fałszywym kontem tylko po prostu gimbusem.
Pierwsze odcinki nie były super, dawały tylko nadzieję, ale ani "cudowne" ani "super" nie były.
Nie wytężam patrzałek na niedzielnych kinomanów, żeby było jasno - bo mnie typowo nie interesują. Skupiam się na dyrdymałach, które ludzie wypisują i prostuję pewne aspekty.
Serial nie zasługuje na 7 i nigdy takiej oceny nie będzie miał, bo jest zwyczajnie słaby niezależnie czy jest skierowany dla starszych czy młodszych.
Nie używa się słowa "target" tylko "cel" - tak w gwoli ścisłości. To nie USA.
Gimbus to dla mnie jest takie "duże" dziecko, więc daruj sobie ten protekcjonalny ton, bo jest żałosny i mija się z celem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones