Ms. Marvel (2022)
Ms. Marvel: Sezon 1 Ms. Marvel Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Ms. Marvel (2022)

Normalność?

No Normal 47m
6,5 636
ocen
6,5 10 1 636
Ms. Marvel
powrót do forum s1e6

Mini Twist w Finale

ocenił(a) serial na 6

Wygląda na to że Kamala jest mutantem, muszę przyznać, że takiego twistu się nie spodziewałem. Jestem ciekaw jak rozwinie się ten zalążek wątku o mutantach w przyszłości (jeśli w ogóle zostanie rozwinięty). Nie licząc DS2, jest to chyba pierwszy raz kiedy potwierdzone zostało, iż mutanci istnieją w głównej świecie MCU.

ocenił(a) serial na 7
kamil12580

A jak wytłumaczyć scenę po napisach? One po prostu zamieniły się tymczasowo miejscami, czy to jednak Kamala chciała być dorosłą wersją Kapitan Ameryki i się w nią zamienila?

ocenił(a) serial na 6
freepick

Też się nad tym zastanawiałem i w sumie nie wiem, nie jestem obeznany w komiksach. Wygląda na to, że trzeba będzie poczekać na The Marvels żeby zobaczyć jak się ta historia rozwinie.

freepick

Raczej się teleportowały, bo Danvers wyglądała na zaskoczoną miejscem, w którym się znalazła, a nie swoim wyglądem.

ocenił(a) serial na 5
kamil12580

W komiksach potrafiła przemieniać się w inne osoby, więc prawdopodobnie zobaczyliśmy odkrycie kolejnej mocy Kamali :)

ocenił(a) serial na 8
Stillhet_fw

Scenarzysta serialu potwierdził doszło do zamiany miejsc między ms marvel a danvers

ocenił(a) serial na 2
rys_dawid

No to dobrze by było żeby umiała oddychać w kosmosie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones