PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682255}

Muszkieterowie

The Musketeers
7,4 4 677
ocen
7,4 10 1 4677
Muszkieterowie
powrót do forum serialu Muszkieterowie

Dlaczego śmieszny - francuscy muszkieterowie, hiszpanie, i inne narody mówiące po angielskiemu rozwalają całkiem dobry serial.

czap13

Ostatnia ekranizacja, w której muszkieterowie mówili po francusku, nakręcona ponad 60 lat temu, dopiero była śmieszna... (myślę o roli Bourvila).
A powieść czytałeś, rozumiem, w oryginale?

ACCb

Z powieścią ten serial ma tyle wspólnego, że są w nim tylko postacie z książki, i obecnie to w pierwszym sezonie brakowało dwóch ważnych postaci które były w książce, choć jedna z nich w drugim sezonie się pojawiła ale za to w drugim sezonie brakuje innej bardzo ważnej postaci która była w książce. To że z książki nie pojawiło się żadne ważne wydarzenie mi pasuje jednak nie pasują mi te braki w postaciach :P.

ocenił(a) serial na 7
czap13

No tak, w końcu serial kręcony w Wielkiej Brytanii, w którym to rdzennym językiem jest właśnie angielski, powinien być kręcony w innym języku... Brak słów.

zeed94

tak w gwoli ścisłości serial jest kręcony w Czechach więc powinni mówić po czesku :D Ale fakt faktem jakby gadali po francusku to byłby lepszy klimat.

ocenił(a) serial na 7
kusego8

Okej. Ale z tego co kojarzę to stacja BBC jest stricte anglojęzyczną stacją, więc normalne jest iż jej "produkty" są w języku angielskim.

ocenił(a) serial na 10
czap13

To jest chyba celowy zabieg. Np u Sienkiewicza w powieściach historycznych jest podobnie , wszyscy mówią po polsku

nat_ka6

Ba, oni mówią Sienkiewiczem...

Wydmin

Umieram we łzach :D

ocenił(a) serial na 8
nat_ka6

Dobre :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones