My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum 3 sezonu

Jako iż już dużo odcinków za nami, a już mniejsza część przed nami postanowiłem założyć temat w którym można będzie napisać ogólne wrażenie i zrobić porównanie do poprzednich sezonów.

Jeżeli chodzi o moje zdanie, to w skrócie
Ep 1,2 - Całkiem nieźle, ale rewelacji nie ma. Odcinki są po prostu dobre. Kilka śmiesznych momentów. Bardzo dużo o tym odcinku czytałem wcześniej, więc być może stąd ocinka. Bardzo fajna piosenka (failure success song), czarny charakter jest nieco przerażający (nareszcie!) i niestety (lub stety, jak kto woli) małomówny. 8/10 - Po tak długim czasie oczekiwanie nie można zbytnio narzekać.
3. J/W. Sad Pinkie is sad 8/10
4. Całkiem ciekawy odcinek. List do Celestii wysłany przez AJ : } Hmm... 8.5/10
5. Na to czekałem! Trixie nareszcie się pojawiła i daje czadu. Początek odcinka mnie wgniótł w krzesło. Pojedynek magii... czego chcieć więcej... 9.5/10, bo Trixie nic nie zaśpiewała :D
6.Kolejny bardzo dobry odcinek. Koszmary scootaloo są świetne. Tę scenę mogę oglądać ciągle http://www.youtube.com/watch?v=Y8ta_1oCHlQ Jest świetna. Sam odcinek również bardzo ciekawy... 9/10
7. Podoba, mi się. RD powinna napisać coś do znajomych... oj zapomniało się, nieprawdaż? 8/10
8. 8.5/10 Piosenka + spotkanie rodzinne rodzinny apple i AJ próbująca to wszystko ogarnąć ; ))
9. I tutaj zaczynają się schody. Odcinek wg. mnie najsłabszy ze wszystkich, bo 1.Udawanie wilków... no proszę was... Spike jest mały, ale nie idiotą : )
2. Spike, jako totalna fajtłapa... hmm... Gadżet mi się przypomniał hehe : }, ale tak serio, to ten pomysł rewelacyjny nie był. Gag z wąsami PP... głupi. Ile razy jeszcze to powtórzą?
Odgrzewane żarty/gagi nie są śmieszne. Ile można powtarzać to samo? (Odcinek z Trixie, ze Spikiem, z PP, zaś z Trixie, z kuzynką Applebloom...) Już fandom to zna i to mi się przejadło.
7.5/10 - Nie było najgorzej, ale mogło być o wiele lepiej.
BTW: Mam nadzieję, że cholerni cenzorzy nie doczepili się do najnowszego odcinka i jest jakiś INNY POWÓD przez który nie mógł być on wyświetlony!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones