PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8047}

Nędznicy

Les misérables
7,9 3 875
ocen
7,9 10 1 3875
Nędznicy
powrót do forum serialu Nędznicy

Witam, ma ktoś może polskie napisy do wersji francuskojęzycznej? tej trwającej 360min. Bo nigdzie nie umiem znaleźc. Byłabym bardzo wdzięczna:)

olga930

Ja też nigdzie nie znalazłem, ale zabrałem się już za tłumaczenie. Jak skończę to wrzucę linka.
Pozdrawiam :)

yaqb_fw

również czekam z niecierpliwością na owoc Twojej pracy :)

abdullak

Mam już prawie dwa odcinki przetłumaczone ( mam wersję francuską 4 odcinkową ), ale brakuje mi napisów angielskich do pierwszych 5 minut 2 odcinka i nie mam jak tego przetłumaczyć. Więc jakby ktoś miał ten początek to fajnie :)

ocenił(a) serial na 10
yaqb_fw

Również poszukuję napisów. Będę śledzić ten wątek:]

yaqb_fw

yaqb_fw , czy mógłbyś wysłać chociaż tłumaczenie pierwszej i (o ile to możliwe) 2 części? Ponieważ muszę zdobyć napisy bo będziemy na francuskim jutro "Nędzników" oglądać. Tylko właśnie napisów polskich nie mamy.

ocenił(a) serial na 8
yaqb_fw

Masz zamiar tłumaczyć to jeszcze ? Bo napisy po angielsku są dostępne w necie.

Albo może ktoś inny by się zabrał ?

simon999x

Witam, no utknąłem w połowie. Jeśli ktoś chciałby pomóc to by było fajnie. mam przetłumaczone dokładnie 2 z 4 plików ( Les Miserables (2000) 3of4 - od tego pliku by trzeba zacząć ) {3050}{3140}dpt. of serious crimes
{4095}{4158}It's smell quite nasty in here.
{4162}{4262}This is where the sewers end.
{4266}{4355}All the dung from Paris ends in here. tak to się zaczyna.

podajcie jakąś stronę gdzie można szybko zauploadować plik textowy to wrzucę to co do tej pory zrobiłem.

Pzdr.

yaqb_fw

Są jakieś postępy w tłumaczeniu napisów? :)

ocenił(a) serial na 9
kwiat_1990

Mam ten film z polskim lektorem. Niestety jakość techniczna nie najlepsza, bo są ślady po usuwaniu reklam. Ale i tak ciesze się, że to mam. Pozdrawiam.


yaqb_fw

A możesz wrzucić gdzieś te dwa pierwsze odc? BARDZO potrzebuję z Góry dzięki ;)

ocenił(a) serial na 9
olga930

Mam ten film z polskim lektorem. Niestety jakość techniczna nie najlepsza, bo są ślady po usuwaniu reklam. Ale i tak ciesze się, że to mam. Pozdrawiam.

IrenaSz

Witam.
Czy mogłaby Pani udostępnić ten cały serial z lektorem pl ?
Bardzo mi zależy, bo to jest prawdziwy rarytas.
Pozdrawiam.

plosky13@gmail.com

plosky13

Czy ktos posiada napisy ?

IrenaSz

Pani Ireno,
mogłaby Pani udostępnić również mi ten film, a może ma go Pani na płycie i mogłabym odkupić? Potrzebny mi pilnie do pracy mgr !
Z góry dziekuję za odpowiedz!

ocenił(a) serial na 9
klaudeczka

Proszę do mnie napisac - irenaszczepaniak@op.pl - porozmawiamy prywatnie, pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones