miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Nędznicy

Les misérables
2000
1h 30m
7,9 3 877
ocen
7,9 10 1 3877
Po wielu latach galernik Jean Valjean opuszcza więzienie i pragnie żyć uczciwie. Inspektor Javert nie wierzy w jego wewnętrzną przemianę. Zobacz pełny opis
Nędznicy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Historia życia dwóch mężczyzn: galernika skazanego na ciężkie więzienie za kradzież kromki chleba, Jeana Valjeana oraz gnębiącego go policjanta, Javerta. Po blisko 20 latach spędzonych w więzieniu Jean Valjean odzyskuje wolność. Postanawia odtąd żyć uczciwie i zgodnie z prawem. Jednak Javert, szef policji uważa, że Jean resztę życiaHistoria życia dwóch mężczyzn: galernika skazanego na ciężkie więzienie za kradzież kromki chleba, Jeana Valjeana oraz gnębiącego go policjanta, Javerta. Po blisko 20 latach spędzonych w więzieniu Jean Valjean odzyskuje wolność. Postanawia odtąd żyć uczciwie i zgodnie z prawem. Jednak Javert, szef policji uważa, że Jean resztę życia powinien spędzić w odosobnieniu. Ściga go po całym kraju przekonany o słuszności swojej misji. Film powstał na podstawie słynnej powieści Victora Hugo z 1862 roku.

studio
DD Productions / GMT Productions / Mediaset / więcej
tytuł oryg.
Les misérables
inne tytuły
Les Misérables Międzynarodowy
więcej
Zdjęcia były kręcone w Ledeč nad Sázavou i Pradze (Czechy).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ile razy to jest lepsze od tego czegoś koszmarnego z wyjacymi jackmanem, hathaway i crowem - wszystkimi ohydnymi btw.? Bo chyba ta książka nie jest taka głupia, więc jej ekranizacja też nie powinna,?

chodzi mi o pełną wersje, nie tą okrojoną.
Może być z napisami, albo lektorem, ważne by było po Polsku

Szykując się do obejrzenia musicalowej wersji Nędzników, postanowiłam zacząć od przeczytania książki. Przy okazji zakochałam się w stylu Victora Hugo i bardzo polubiłam tę historię. Z ciekawości postanowiłam sięgnąć po tę ekranizację (celowo omijając amerykańską, bo amerykańskie filmy lubią być często gorsze). Zdawać...

więcej

Witam, ma ktoś może polskie napisy do wersji francuskojęzycznej? tej trwającej 360min. Bo nigdzie nie umiem znaleźc. Byłabym bardzo wdzięczna:)

Virginie Ledoyen, Johna Malkovicha, Gerarda Depardieu i przede, przede wszystkim CHRISTIANA CLAVIERA! Jeśli chodzi o tę ekranizację i wersję amerykańską, to z przykrością spoglądając na Hansa Mathesona, Liama Neesona, Claire Danes i Umę Thurman muszę stwierdzić - nie ma porównania. Wersja francuska jest o niebo lepsza.

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones