PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829367}

Na cały głos

The Loudest Voice
7,8 7 506
ocen
7,8 10 1 7506
7,2 5
ocen krytyków
Na cały głos
powrót do forum serialu Na cały głos

Po pierwszym odcinku

ocenił(a) serial na 9

Szczerze nie spodziewałem się czegoś wielkiego, myślałem, że będzie to przekoloryzowana historyjka bez grama autentyczności. To co zobaczyłem zwaliło mnie z nóg (mimo że siedziałem :) ) . Pierwszy odcinek wow! czekam na więcej. Od czasów sukcesji dawno nie widziałem tak dobrego pierwszego odcinka. Naturalnie serial raczej nie jest dla wszystkich. Jeśli lubisz korpo klimaty, politykę i świetne dialogi.... polecam

ocenił(a) serial na 7
Bruc3k

Zgadzam się - też liczyłam "tylko" na dobre kino. Tymczasem jest wyśmienicie :)

ocenił(a) serial na 9
Luluonthebridge

W sumie jedyne małe rozczarowanie to charakteryzacja główne bohatera, twarz wygląda lekko nienaturalnie. Jednak jest to drobny szczegół bo gra świetna

ocenił(a) serial na 7
Bruc3k

Fakt, ale Russell gra tak wybornie, że nie zwracam na to uwagi ;)
Myślę, że może to być jedna z najlepszych produkcji serialowych - przynajmniej tak się zapowiada.

ocenił(a) serial na 9
Luluonthebridge

Gra aktorska w pierwszym odcinku to mistrzostwo, dawno mi się nie zdarzyło, żeby w tak krótkim czasie nawiązać jakąś emocjonalną więź z kilkoma bohaterami naraz.... scena "porannej" odprawy to majstersztyk! :) Cytują klasyka "Wincyj" !

Bruc3k

zgadzam się, naprawdę dobra gra aktorska i to napięcie pod koniec 1 odcinka ;)

Bruc3k

gdzie można oglądać ten serial?

ocenił(a) serial na 9
starlight_11

HBO GO

ocenił(a) serial na 9
starlight_11

TVN player

ocenił(a) serial na 9
Bruc3k

No z każdym odcinkiem jest coraz lepiej. Ten jad który toczy, nieasomiwcie odegrane.

Bruc3k

Chociaż stronię od polityki i mediów informacyjnych, to ten serial oglądało się naprawdę dobrze. Świetny Crowe i nawet dobrze, że tak mocno ucharakteryzowany, bo rolę ma niewdzięczna i dzięki temu nie powinien być jakoś bardzo utożsamiamy z postacią Ailesa.
Poza tym ciekawa sprawa z tym FOX'em.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones