Na cały głos

2019 7 odcinków
Na cały głos
7,8 6 692
oceny
7,8 10 6692
5 037
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":829367,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Loudest+Voice-2019-829367/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Na cały głos
  • Bruc3k ocenił(a) ten serial na: 9

Szczerze nie spodziewałem się czegoś wielkiego, myślałem, że będzie to przekoloryzowana historyjka bez grama autentyczności. To co zobaczyłem zwaliło mnie z nóg (mimo że siedziałem :) ) . Pierwszy odcinek wow! czekam na więcej. Od czasów sukcesji dawno nie widziałem tak dobrego pierwszego odcinka. Naturalnie serial raczej nie jest dla wszystkich. Jeśli lubisz korpo klimaty, politykę i świetne dialogi.... polecam

• Luluonthebridge ocenił(a) ten serial na: 7

Bruc3k Zgadzam się - też liczyłam "tylko" na dobre kino. Tymczasem jest wyśmienicie :)

Luluonthebridge W sumie jedyne małe rozczarowanie to charakteryzacja główne bohatera, twarz wygląda lekko nienaturalnie. Jednak jest to drobny szczegół bo gra świetna

• Luluonthebridge ocenił(a) ten serial na: 7

Bruc3k Fakt, ale Russell gra tak wybornie, że nie zwracam na to uwagi ;)
    Myślę, że może to być jedna z najlepszych produkcji serialowych - przynajmniej tak się zapowiada.

Luluonthebridge Gra aktorska w pierwszym odcinku to mistrzostwo, dawno mi się nie zdarzyło, żeby w tak krótkim czasie nawiązać jakąś emocjonalną więź z kilkoma bohaterami naraz.... scena "porannej" odprawy to majstersztyk! :) Cytują klasyka "Wincyj" !

• Bruc3k zgadzam się, naprawdę dobra gra aktorska i to napięcie pod koniec 1 odcinka ;)

• Bruc3k n

• Bruc3k gdzie można oglądać ten serial?

starlight_11 HBO GO

• zuzakrasnybor ocenił(a) ten serial na: 9

starlight_11 TVN player

Bruc3k No z każdym odcinkiem jest coraz lepiej. Ten jad który toczy, nieasomiwcie odegrane.

• Bruc3k Chociaż stronię od polityki i mediów informacyjnych, to ten serial oglądało się naprawdę dobrze. Świetny Crowe i nawet dobrze, że tak mocno ucharakteryzowany, bo rolę ma niewdzięczna i dzięki temu nie powinien być jakoś bardzo utożsamiamy z postacią Ailesa.
    Poza tym ciekawa sprawa z tym FOX'em.