PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104386}

Na południe

Due South
7,3 5 461
ocen
7,3 10 1 5461
Na południe
powrót do forum serialu Na południe

Koniec

ocenił(a) serial na 8

Wczoraj 21.06 o godz 18.00 wyemitowano ostatni odcinek serialu :"Na południe."
Świetny serial,szkoda że to koniec.

zana785

Niestety niemiałem jak ogladnać ;/ . Jak masz czas i ochote to streść chociaż tak pobieżnie co w nim było:) i jakie zakończenie:)

ocenił(a) serial na 10
zana785

Zawsze jak oglądam koniec to mam nieodparte wrażenie - nie wiem czy inni też tak mają - że serial "nagle" się urywa, jak gdyby producenci przyszli pewnego dnia na plan i stwierdzili "Proszę Państwa, jesteście wspaniali, ale już zakończmy to wszystko" . Zostaje wiele wątków, które są na szybko zakańczane i dla mnie zupełnie nielogiczne. O ile się nie mylę to jeszcze na dwa odcinki przed końcem pojawia się wątek historii siostry Fraisera , która potem nie pojawia się już wcale. Nie mówiąc już o losie Tonyego ( przeraża mnie ) czy przemiłej Pani Inspektor. Uważam, że scenarzyści powinni jakoś konkretniej rozwiązać akcję.

ocenił(a) serial na 10
wanda_i_ja

Rzeczywiście może tak się wydawać, ale to nie jest "nagłe" urwanie. Niemal od początku odcinka można wyczuć zbliżający się koniec. Serial zatoczył koło: wrócił prawdziwy Ray, Bob Fraser spełnił swoją ostatnią misję i mógł spoczywać w spokoju ze swoją żoną, Benton poznał prawdę o śmierci matki, schwytał mordercę i wrócił do domu. Wymagało to również zakończenia wątków drugoplanowych. Zastanawiam się czy Turnbull przeżył zderzenie ze swoim autobusem. Interesujące jest to, że serial był już wcześniej kończony dwukrotnie i za każdym razem odradzał się jak Feniks z popiołów. I tym razem scenarzyści zostawili sobie furtkę, jakby kiedyś komuś się zachciało robić kontynuację. Ostatnie słowa Frasera brzmią: "Gdy znajdziemy, damy wam znać." A ja mam nadzieję, że kiedyś powstanie kontynuacja.

ocenił(a) serial na 10
vento

Masz rację :)

ocenił(a) serial na 8
wanda_i_ja

Masz rację, że się urwał. Serial zaczął tracić oglądalność i groził mu cancel dlatego producenci zrobili miły gest w kierunku widza i na zakończenie dali historię, która jako tako pokazała zakończenie serii. Niestety pozostaje niedosyt ale i tak trzeba się cieszyć z takiego zakończenia, serial powstawał w czasach kiedy wiele seriali, którym gorził cancel zakończyło się cliffhangerem i tak już zostało. Ani zakończenia wątku odcinka ani serii. Dziękujemy, kończymy spadajcie widzowie.

ocenił(a) serial na 7
reese

Dzisiaj, tj. 27.09 o godz 15.00 wyemitowano ostatni odcinek serialu: "Na południe."
Rewelacyjny serial, szkoda że to koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones