Wg mnie jest to swietny serial, o olbrzymich stworzeniach, ktorych tak bardzo brakuje w kinie (taki slon to mala myszka w porownaniu do stworzen z tego serialu). Mimo ze jest to bardzo interesujacy serial, to jednak bardzo mnie denerwuje zakonczenie - faktycznie jest ono jakby zapowiedzia ciagu dalszego, serial...
W opisie serialu jest informacja "od lat 12", a powinno być zdecydowanie "DO lat 12"... Albo przynajmniej zamiast "dramat, thriller, s-f" należałoby podać faktyczny gatunek - KINO FAMILIJNE. Wszystko jest proste, jasne, infantylne i milusie.
- To tak w ramach poinformowania tych, kórzy np. - podobnie jak ja - właśnie...