PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780525}
3,5 628
ocen
3,5 10 1 628
Na ratunek 112
powrót do forum serialu Na ratunek 112

Paradokument?

ocenił(a) serial na 1

Nie oglądam tego gó...na, ale dziś zostałem do tego zmuszony. I powiem jedno, ch...j z tym co tak inni komentują, zachwycają się merytoryczną treścią medyczną tego czegoś..... Jestem POLICJANTEM i wiem z autopsji co OPERATOR 112 przyjmuje...... To, co ten "serial" pokazuje nawet nie zbliża się do rzeczywistości..... W Realu operatorzy 112 to grupa niekompetentnych imbecyli, którzy przyjmują do obsługi cyt. " po balkonie chodzą węże, smoki i inne gady".... Ale już zgłoszenie pt. potrącił mnie samochód na przejściu dla pieszych kończy się" pouczeniem" aby zgłosić bezpośrednio na Policji. I ch...j operatora 112 interesuje, że poszkodowany może mieć uraz mózgu, skoro sprawca odjechał. Że forumowicze twierdzą, że mozna się czegoś ze strony medycznej dowiedzieć? Bu...ca prawda, dowiesz sie tylko człowieku, że 112 to numer do dzwonienia po taksówkę, a nie do ratowania życia ludzkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones