PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 565
ocen
7,3 10 1 17565
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Oglądałam ten serial jak byłam bardzo mała i chociaż połowy nie rozumiałam to bardzo mi się podobał. Teraz oglądam go aż 2 razy na dzień :P Wkurzyłam się trochę jak trafiłam na stronę ze streszczeniami całego serialu, bo okazało się... (chociaż może nie będę mówić bo ktoś może lubi niespodzianki :D ) W każdym razie cały czas zastanawiam się czy Oni się naprawdę kochają czy to tylko dobra przyjaźń i pociąg fizyczny.. Jak myślicie?

ocenił(a) serial na 10
Calypso

ja tez natrafilam na strone ze streszczeniami ale poa angielsku to mi sie czytac nie chcialo XDDD. Akle ostatni odcinek sobie przeczytalam ... ech..

ocenił(a) serial na 10
Your_Worship

omg...przeczytalam troche tych streszczen i jestem w szoku o.O

Your_Worship

Powiedzcie bo jestem bardzo ciekawa ;-) !!!

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

Nie no...ja przeczytalam i sobie zepsułam przyjemność oglądania o.O
Chociaz następny świąteczny odcinek zapowiada sięhm...co najmniej ciekawie xDDDD

ocenił(a) serial na 10
Calypso

Sam niewiem jak to sie dalej potoczy? Moze wyjdzie z tego cos superr albo posuna sie do pewnego momentu i zrezygnuja. Tym lepiej dla nas i nie uwazam aby czytanie streszczen kolejnych odcinkow bylo mile lepiej sie niespodziewac ale robcie co chcecie!

ocenił(a) serial na 9
Angass

Już trochę czasu minęło od stopnięcia "NWP" w naszej "kochanej" tv (ale dalej ja osobiście jestem za to wściekła), czytałam trochę streszczeń, ale nie wiele skumalam xP niech ktoś, kto widział ostatnie serie, czy wreszcie Maddie i Davis byli razem. No bo normalnie mnie to tak męczy:)) Taka super para powinna być razem i w sumie wg mnie to do tego dążono, ale pewności nie mam;) pliiz, powiedzcie;]

ocenił(a) serial na 9
Mortiana

Głupia klawiatura, zawsze tak mam, jak pisze szybko to zamiast d napisze s. I nie mogę tego zostawić tak: oczywiście miało być Maddie i DAVID (mój ukochany David Addison;)) ech, muszę wiedzieć jak potoczyły się ich losy, tak bardzo ich polubiłam itp. W ogóle, to jest najlepszy serial jaki widziała,m - szkoda tylko, ze nie do konca. Pozdrawiam wszystkich fanow Moonlighting. ( i z gory dziekuje komus za odpowiedz na nurujace mnie pytanie;)

Calypso

Ja tam przeczytałam streszczenia i szczerze mówiąc jestem w szoku lekkim... Teraz to sie nawet ciesze, ze je przeczytałam, bo raczej nie będzie nam dane oglądać tego serialu do końca, bo polsat kończy za ok. dwa tygodnie jego nadawanie (po dwóch z pięciu serii):(

ocenił(a) serial na 10
suska

For "suska" wytłumacz mi dlaczego Polsat rezygnuje z nadawania takiego dobrego serialu? Czyzby wielcy prezesi tej stacji nie mieli już pieniędzy na swoje bankiety i przyjęcia??? Kolejny raz zdanie widzów nieliczy sie dla zbijających wielkie "kokosy" prezesików!!! JA BOJKOTUJĘ POLSAT (oprócz "Na wariackich papierach"). Pozdrawiam!!!

Angass

Nie mam poęcia czemu tak zrobili. Myśle, że wykupili prawa do emisji całego serialu i tym bardziej dziwna jest ta decyzja. Pewnie za jakieś pół roku niespodziewanie znów zaczną go emitować...A co do bojkotu polsatu to nie tak do końca:P. Wkońcu tylko tam transmitują ME w piłce siatkowej. Pozdrawiam również:)

suska

ej suska mozesz dac tutaj link do tego streszczenia :P bo szukalem i nie moglem znalesc :/ z gory thx :D

ocenił(a) serial na 10
Czeko_2

:D tutaj jest najbardziej obszerne ale wymaga znajomości angielskiego.. http://mywebpages.comcast.net/addisonhayes/ [mywebpages.comcast.net/ ...]

ocenił(a) serial na 10
Czeko_2

:D tutaj jest najbardziej obszerne ale wymaga znajomości angielskiego.. http://mywebpages.comcast.net/addisonhayes/ [mywebpages.comcast.net/ ...]

Calypso

Ja mam jeszcze jedno, krótsze streszczenia i jeszcze zdjęcia: http://www.davidandmaddie.com/cgi-bin/webdata_Episodes2.pl?cgifunction=Search [www.davidandmaddie.com/ ...]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones