PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 565
ocen
7,3 10 1 17565
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Hey ludzie co z wami!!??

ocenił(a) serial na 10

No juz nic nie macie zamiaru na tym forum napisac? No wiecie co?! Ja sie tak nie bawie hihihihi! Dajcie mi NWP albo za siebie nie recze!!! Odezwijcie sie no!

ocenił(a) serial na 10
Angass

taaak przylaczam sie do ciebie!!! Ludzie odezwijcie sie trzeba cos robic zeby nam dali Moonlighting!!! Przede wszystkim trzeba duuuuuzo psac na forum ;) Wiecie co a najlepiej to sie zbierzemy, pojdziemy do Polsatu i zrobimy strajk, zeby nam puscili dalsze sezony serialu!!! ;) ;)

ocenił(a) serial na 10
Iwoneczka

no jak rolnicy pod sejmem ale im obiecali i na tym sie skonczylo! moze jakas glodowka albo cus?

ocenił(a) serial na 10
Angass

Nie wiem czy w tym Polsacie pracuje jakaś myśląca osoba??? Repertuar tej stacji ogranicza sie do pokazywania tandetnych telenowel przerywanych głupawymi reklamami i debilnymi ofertami tv marketu. Serial ``Moonlighting`` był przyjemną odskocznią od tej całej sieczki, a tu nagle zonk... Wątpię, aby ktos z polsatu przeczytał to, co wypisujemy na forum, a jak im nie daruję tego, iz przerwali mój seial, na którego powtórkę czekałem ładnych parę lat. Argh!

ocenił(a) serial na 8
Angass

Irytująca jest postawa Polsatu, który kupuje serial i zamiast wziąść całość to puszcza "całe" 2 serie i zadowoleni :( żeby ten serial jeszcze kręcili to ok ale on ma kilkanaście lat (!!) do jasnej anieli. I co Bundych też za tydzień przestaną puszczać?! dość telenowel i różowych siostr zakonnych (patrz TVN7 :)) ja chce Moonlighting!!

zulu

Ja mam pomysł! Pójdziemy pod siedzibę Polsatu i będziemy śpiewać piosenki, które David śpiewał w "Moonlighting" - co ja mówię śpiewać, będziemy wyć! =))) Każdy inną, żeby był lepszy efekt =)))) Co wy na to? =)

ocenił(a) serial na 10
NeoSocky

no pewno:) a na poczatek zaspiewamy piosenke z czolowki....

"Some walk by night
Some fly by day
Nothing could change you
Set and sure of the way....."

ocenił(a) serial na 10
Iwoneczka

Jasne! nie no pomysł z piosenkami Davida świetny! gratuluje inwencji :DDD

ocenił(a) serial na 10
Your_Worship

zgadzam sie. powinny byc wyemitowane nowe odcinki tego serialu. nigdy nie ogladalem zadnego serialu ale ten przypadl mi do gustu. WIEC DAWAC MI TU DALSZE ODCINKI TEGO SERIALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
Angass

nie no porażka.. ten serial jest świetny.. kiedy zobaczyłam a gazecie, że to ostatni odcinek to aż mnie serce zabolało ;p nie wiem czy nasze lamenty coś wskórają ale miejmy nadzieje ;) ale czy oni nie zdają sobie sprawy z tego, że ten program przynosił dużą oglądalność?!

Sate

Dobra, dobra, ale przestańmy już smęcić, bo to się nudne robi hehe =) Żyjmy nadzieją i cieszmy się życiem =)

ocenił(a) serial na 9
Angass

wiecie co.. ja mam taką cichutenką nadzieję... że może puszczą nam to od września, tak jak obiecali nam bohaterowie ;)) Bo Świat według Bundych mają puszczać znów we wrześniu, więc...[?!]

Sate

a może poprosić TVP 1 ?? oni kiedyś mieli prawa do puszczania tego, więc może nadal je mają???

Lady_McBeth

Who know =) Może rzeczywiście David powie coś Maddie na jesieni =)) I to na TEJ jesieni =)) A o "Bundych" nie słyszałam, żeby mieli znowu puszczać, ale jeśli tak, to faktycznie who knows =)

ocenił(a) serial na 10
Lady_McBeth

MADDIE - dobry pomysl z TVP1, moze tez ich zaczac bombardowac e-mailami....??? Jak myslicie, moze cos to da?

Angass

A ja robie troszke inny strajk:NA WARIACKICH PAPIERACH NA DVD!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones