PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 565
ocen
7,3 10 1 17565
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Chociaż mam dopiero 17 lat, ten serial pamiętam jeszcze kiedy szedł w naszej telewizji publicznej, kiedy ja jako 3, 4 letnie dziecko oglądałam go wraz z moimi rodzicami. Jakże szcześcliwa była chwila kiedy po tylu latach przerwy, jakie ponad pół roku temu usłyszałam w Polsacie nuty piosenki przewodniej, dobrze mi znanej:) Nie mogłam wyjść z euforii. Każdy odcinek był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Niestety pewnego pieknego dnia, Polsat zawiesił emisję "Wariackich papierów":( Dlaczego to zrobił, dlaczego puszcza te denne "superprodukcje polskie", typu Adam i Ewa, Tango z aniołem, pierwsza milość czy też Strażnik Teksasu z tym przewałkowanym Norrisem, tego nie wiem. Bardzo nad tym ubolewam, ale niestety że tak powiem gówno ode mnie zależy. Z tego co slyszę to jest wiele osób które mają podobne oczucia co ja ale niestety nadal nic się nie dzieje. Bardzo z tego powodu ubolewam, bo jestem spragniona Davida i Maddie jak powietrza ;) Mam nadzieję, że może niedługo kogoś wpływowego olśni i stanie się światłość. Wiem że nadzieja matką głupich, ale chyba nei ma innego wyjścia jak czekać cierpliwie na kolejną emisję "Wariackich papierów" w polskiej telewizji...:(

ocenił(a) serial na 10
Maddielena

jejku.... ale ja cię dobrze rozumiem, i też mam 17 lat :p a próbowaliśmy walczyć o dalsze odcinki i nic :( Polsat jest głuchy albo głupi (chociaż właściwie to jedno i drugie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones