PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 564
oceny
7,3 10 1 17564
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

MOONLIGHTING W TVP1...?

ocenił(a) serial na 10

w ktoryms z tematow ktos przypomnial, ze w TVP1 kiedys byl puszczany NWP. Moze to glupie ale co jesli zaczelibysmy wysylac do nich e-maile jak do TV OKEY zebo go puscili jeszcze raz?? Napiszcie co o tym sadzicie :)

ocenił(a) serial na 10
Iwoneczka

hm...ale jak juz np dadzą w Tv Okey to w Telewizji juz nei bedzie raczej...ale mozna sprobowac w koncu jak jedno nie wypali to moze drugie... i w TVP będzie bez reklam (LOL) nie to co w polsacie..-_-

ocenił(a) serial na 10
Your_Worship

TVP 1 puszczała ''Moonlighting'' wieki temu, zdaje się, że to był rok 1994, oni rzadko powtarzają puszczone raz seriale, a skoro przez tyle lat nie powtórzyli, to raczej tego nie zrobią. Pozdro dla fanów Davida i Maddie (=

ocenił(a) serial na 10
Bruce84

eee tam, ostatnio puszczali pare odcinkow Dynastii.... ;) nio to jak, mailujemy do nich??

ocenił(a) serial na 10
Iwoneczka

No dobra, można spróbować, może przywrócą nam Cybill i Bruce`a (=, jak nie to przestaję ogladać tv i emigruję stąd.

Bruce84

Jak chcesz wyemigrować to najlepiej to USA!! No i przyślesz mi wtedy "Moonlighting" na DVD :D

ocenił(a) serial na 10
Bruce84

OK. adres do nich to widzowie@tvp.pl przynajmniej taki byl podany na ich strone ;) Zaczynamy!

ocenił(a) serial na 10
Iwoneczka

ja do nich wysłałam maila z naszą propozycją ale nie dostałam żadnej odpowiedzi :( a wy??

ocenił(a) serial na 10
Iwoneczka

hejjjjjjjj ludzie co wy śpicie?? czyżbyście przestali się starać o to żeby nasz serial do nas wrócił?? :(

ocenił(a) serial na 10
Iwoneczka

staraaamy sie. Ale moze trza wziac skupić jak najwiecej ludz do jednego projektu a nie tak po trochu wszedzie...ja bym stawiala na Tv Okey..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones