PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 572
oceny
7,3 10 1 17572
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Serial oglądam po raz pierwszy ale już zdążył mnie oczarować =) Poprostu świetne! Bruce Willis w roli Davida Addison'a jest po prostu powalający - szczególnie jak "wisi" na drzwiach, albo mówi "boink, boink" =))) Polecam gorąco i z niecierpliwością oczekuję kolejnych odcinków w TV =)) Pozdro.

NeoSocky

Nie wiem czy swietny to nie za duze slowo; badz co badz jest rzeczywiscie czarujacy i popularny niezaleznie od roku :-) Bo i dzisiaj ma wielu fanów - chociazby Ci którzy ogladaja go po raz pierwszy, oj tak tak... Taka popularnosc to wielki atut... :)

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

kuurcze...na początku ten serial mi się podobał...tak hm..normalnie xD. A teraz ... nie no .. .serial jest genialny XD "Ten zimny drań to...zimny trup" xD

Your_Worship

Mi sie najbardziej podobal tekst: 'wyrwij mu wlosy z nosa' ( lol2 )

Chayenne

no tak to bylo swietne =)) fani "na wariackich papierach" laczcie sie! hehe =))

ocenił(a) serial na 10
NeoSocky

Serial na wariackich papierach jest debeściarski!!!! Najbardziej lubię oglądać tą trochę pokrecona sekretarkę DiPeste ... jest rewelacyjna... bez niej serial byłby nudny. :* A tak w ogole to tytuł serialu (na wariackich papierach ) strasznie mi sie nie podoba... wolę powiedzieć poprostu na Moonlighting!!!!

kerfur

Widze ze mlode osoby coraz bardziej interesuja sie tym serialem :-) To bardzo fajnie... Niektóre filmy wrecz z czasem traca na wartosci, ten - wrecz przeciwnie.

ocenił(a) serial na 10
kerfur

:D Moim ulubionym serialem jest Colombo... znasz?... pewnie tak... :D Stare seriale są cool, nie to co dzisiejsze śmiecie (buffy-postrach wampirów --)raujcie mnie żygam)

kerfur

Oczywiscie ze znam :D Ja bardzo bym chciala by puscili pewien serial z 98', ale szanse sa nikle. A szkoda... Ale nadzieji nie mozna tracic ;)

Chayenne

a co powiecie na pewien polski akcent tutaj, czyli "07 zglos sie"?? jak dla mnie to tez bardzo fajny serial =) niezapomniany borewicz hehe =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones