PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 564
oceny
7,3 10 1 17564
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Moonlighting

ocenił(a) serial na 8

Ten serial jest najlepszy! Szkoda ze juz go nie ma w Polsacie:(

ocenił(a) serial na 10
Gosia591

oj szkoda szkoda;( ale moze sie uda z TV OKEY.... wiecie co mam pomysl piszmy w tym temacie ktore odcinki nam sie najbardziej podobaly i dlaczego (pomijajac oczywiscie fakt ze kazdy odcinek byl super). A wiec mnie najbardziej podobaly sie:

odcinek 16, ktory rozgrywal sie przed Bozym Narodzeniem, byl po prostu slodki:) zwlaszcza kiedy Maddie miala bobaska na rekach, a no i oczywiscie wojna na pluszowe zabawki zainicjowana przez Davida

odcinek 21, kiedy David byl podejrzany o zamordowanie starszego pana. Oczywiscie scena na parkingu, kiedy David i Maddie po raz pierwszy sie caluja byla superrr:)

Iwoneczka

Mi bardzo podobał się odcinek "My fair David", kiedy to Dave próbował udowodnić Maddie, że potrafi być poważny =)) Limbo było sssuper =)

ocenił(a) serial na 8
Gosia591

No 21 to mój ulubiony odcinek :) W ogóle ten serial jest super...
Pisałam do Polsatu, ale nic nie odpisali:( Do Tv okey tez napisałam. Z tego co wiem, to fani "Jeziora marzeń" tez pisali do Polsatu, kiedy w lutym przestali go emitować. Teraz serial znowu lata, tylko że ostatnia seria, ale jest, więc może puszczą nam "Na wariackich papierach"?

ocenił(a) serial na 10
Gosia591

Ech...ja pare odcinkowp przegapiłam...
Ale podobały mi się odcinki
"Bridge for Tupperman"-jak szukali dopowiedniej dziewczyny dla jakiegos faceta :D
"T'was The Episode Before Christmas"-wspomniany wczesniej epizod świąteczy
odcinek 21
I ten, w którymżon faceta upozorowała śmierć żeby sie od niego uwolnic

ocenił(a) serial na 8
Your_Worship

No tak Chii rozumiem Cie:( ja przegapiłam dosc duzo bo zaczełam oglądać końcem czerwca :( ale miejmy nadzieje, że jeszcze go puszczą, albo wydadza na dvd :)

Gosia591

Fajny był też odcinek, w którym Maddie i David przebierali się za tą facetkę z poparzoną kwasem twarzą. Jak David stwierdził "Dlaczego wyglądasz lepiej ode mnie?!" =))

Gosia591

W USA to zrobili... A w Polsce? Trzeba będzie czekać wieczność :/ O ile w ogóle warto będzie czekać...

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

na pewno sie uda i bedziemy mieli DVD!!! No a ostatecznie poczekamy pare lat jak wyjda u nas plytki z USA...... ;)

Iwoneczka

Szczerze mówiąc bardziej wierzę w to że szybciej sama kupię sobie DVD w USA niż mam czekać w Polsce... :P

Chayenne

Wiecie co wam powiem (napiszę?) - doczekaliśmy się - właśnie przerwali także emisję "Świata wg Bundych"...

ocenił(a) serial na 9
NeoSocky

Hey :) To tak na początek bo jestem tu nowa :)

Co do DVD moonlightinga w polsce.. to rzeczywiście lepiej zbierać na wydanie z USA bo Polska...szkoda gadac

Lilly_8

witaam xD
to ja you worship, tylko z nowego konrta bo na tamtym mi haslo wcielo...XD
chcialam tylko pwiedziec ze w tym roku jestem jeszcze bardziej uzalezniona od NWP niz w tamtym... i wczoraj wymieklam
"Hey blondie-blond!"^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones