PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 565
ocen
7,3 10 1 17565
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

A dokladnie w Polsacie od tego wtorku o 16.45!

Mother_Earth

No właśnie. Dla mnie to jest nowość i będę to oglądać 1 raz ;-)

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

No NARESZCIE !!!!! Chyba minęło ponad 10 lat, od czasu kiedy TVP1 wyemitowała ostatni odcinek, nareszcie będę mógł sobie przypomnieć ten jakże kultowy dla mnie niegyś serial. Polecam wszystkim =)

ocenił(a) serial na 7
Bruce84

10 lat,dlugo.Dobrze ze znowu bedzie nadawany (to juz dzis) bo wtedy mialam z 10 i raczej nic nie pamietam

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

Ja tez pierwszy raz :) Świetny serial! uwielbiam te starsze seriale sensacyjne. I młody Bruce (rotfl)
Ech...że też w tych czasach nie było mnie na świecie (rocznik 91':D)

Your_Worship

No to witam :-) Bo ja tez z 1991... Mi sie ogolnie niezbyt podobaja star(sz)e seriale, ale ten stanowi wyjatek. Calkiem milusi :D Najbardziej mi sie podoba jak Bruce spiewa (hahaha) albo te jego 'bzyk bzyk bzyk' ;D

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

o tak, ten odcinek był świetny XD jeszcze fajne było jak Maddie poszla spać patrzy na zegarek a tu 9 30 :D:D:D

Your_Worship

Nom ;) Niestety ja ogladam caly czas te powtórkowe o 8.35 lub 8.40 na nastepny dzien ;) Bo niestety TV jest zajety w tych godzinach :p

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

o ja czasem tez tak mam, dlatego przegapilam piątkowy odcinek ;(. ale mam nadzieje ze jutro wstane :D

Your_Worship

Ja tak codziennie wstaje wiec to dla mnie zaden problem XD

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

Bruce naprawdę pokazuje w tym serialu, że jego korzenie wywodzą się z komedii. Jego rola jest naprawdę przesympatyczna. A propo kultowych seriali, zanim Bruce zagrał Davida Addisona w ``Na wariackich papierach`` pojawił sie gościnnie w innym kultowym serialu, a mianowicie zagrał w jednym odcinku ``Policjantów z Mimi``, wcielając sie w negatywną postać handlarza bronią Tony`ego Amato. Widział ktoś z Was ten odcinek????

Bruce84

Ja widziałem ten odcinek (to do Bruce'a 84).Tylko, że uśmiechniętego Willisa załatwiła w ostatniej scenie jedna kobitka ;(.Nawet Don Johnson nie był w stanie jej powstrzymać (to chyba jedyny film w którym Willis ginie nagłą śmiercią).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones