PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 550
ocen
7,3 10 1 17550
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach
ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Dużo tego jest.

Umarlak w biurze i jak goście z firmy pogrzebowej przyszli po zwłoki, a cała ferajna śmiałą się do rozpuku.
David w przebraniu księdza.
Jak się obrzucali jedzeniem na przyjęciu.
Bitwa w barze.
Maddie znajduje Davida zawieszonego na drzwiach.
W ogóle dużo scen z udziałem Addisona.

karoman4

Tak z tym umarlakiem było dobre chodzi ci o ten odcinek co Maddie była po drugiej stronie ? Gdzies w 5 serii .Mi się podobała scena z pilota jak ich związali w kuchni Mdiie i David dosał w szczene od Maddie.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Nie. Ten facet przyszedł do ich biura i czekał w gabinecie Maddie. W międzyczasie sobie umarł i bohaterowie to odkryli. Potem nie wiedzieli co zrobić z trupem. Tej sekretarce smutno się zrobiło, więc postanowiły obie z Maddie wyjść, a David miał siedzieć i dotrzymać umarlakowi towarzystwa.

karoman4

Ale potem Maddie chwilowo zmarła i była po drugiej stronie i spotkała umarlaka w ich biurze wszystko było na czerwono.

karoman4

Dodam jeszcze jak w teatrze byli i David miał zarezerwowane inne miejsce .

karoman4

Jakie to są odcinki?

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Piosenki w wykonaniu Davida
David na kacu
Maddie jako kelnerka
Maddie jak się denerwuje i trzaska drzwiami (biedne drzwi)
Maddie po wymianie koła w samochodzie( jej wygląd)
Maddie i David podczas jednej z akcji po której skoczyli do basenu
David udaje chłopaka Maddie przed jakimś kolesiem i przedstawiajacy się jako ,,Papa miś''
Maddie i Dave zakopani na cmentarzu

.....i wiele innych

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

Oprócz wyżej wymienionych jak np: obrzucanie się jedzeniem, to tzw. "łamanie czwartej ściany" przez Davida.
Aha i jeszcze jedna. Maddie sprawdza coś w biurze po kryjomu i nagle wchodzi David. Maddie przestraszona mówi:
- Co Ty tu robisz?
A on na to:
- Scenarzyści kazali mi Cię przyłapać.

użytkownik usunięty
Wiencor

Jeśli chodzi o "czwartą ścianę" to wczoraj oglądałem dwa odcinki, nie pamiętam, które, w jednym z nich David pyta wszystkich dookoła o zdanie, na co wszyscy odpowiadają 'nie', na końcu pyta kamerzystę, na co kamera porusza się w prawo i lewo jakby kręciła "głową" zaprzeczając :) Poza tym taki tekst był, gdy Addison plecie jakieś kompletne głupoty, na co Maddie pyta co wygaduje, a on odpowiada: "nie pytaj mnie, to ja nie piszę dialogi" :)

Ruben_fw

Wie może ktoś który to odcinek z pociągiem i odcinek kiedy Davie wisi na drzwiach?

ocenił(a) serial na 9
marti098

SEZON 1 ODCINEK 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones