PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 572
oceny
7,3 10 1 17572
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Niestety, będą go na polsacie emitować tylko końca drugiej serii, czyli jeszcze jakieś dwa tygodnie. Tak więc nie zobaczymy najciekawszych odcinó:(:P

ocenił(a) serial na 10
suska

Ale dlaczego? Nierozumiem takiego posuniecia!!! Ja ogladam to pierwszy raz i to wiadomosc mnie zasmucila!!! Niech ktos zakreci tam tych kolesi w Polsacie!!!

ocenił(a) serial na 10
Angass

co?! Przeciez to wlasnie potem zaczyna się....zabawa xDDD Jak oni mogli mi to zrobic!!!!!!!!!!!

suska

Eee tam. Mówicie o tym tak, jak gdyby chcielibyście spodziewać się cudów. TO JEST POLSAT, moi Drodzy. I tego już nie zmienicie. Końcówki można się domyślać, więc pewnie trzeba będzie poczekać -'do następnych wakacji!'. Przykre.
PS. I tak wkurza mnie godzina emisji tego serialu. Godz. 8.40 to dla mnie trochę za wcześnie, nie obejrzałam już chyba z 8 odcinków... A o 16.45...? Cóż. Za 15 min wiadomo co leci...

ocenił(a) serial na 10
suska

Teraz będą emitować j.a.g wojskowe biuro śledcze - nie znoszę tego serialu:/

JunakNR

Czy ten idiotyczny polsat nie może raz zrobić czegoś porządnie? Puszczają fragmenty serii, żeby wypełnić sobie miejsce czy jak. Zresztą spójrzcie na program polsatu - 90% to seriale, potem głupawe teleturnieje i na koniec jakiś film

NeoSocky

Na pierwszym miejscu powinny być REKLAMY ;-)

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

i juz po naszym filmie! ja tam ogladalem chyba z 10 odcinkow ale tak sie wciagnelem ze szok! a teraz "madry" polsat nie puszcza calej serii. i jak beda wygladac te wakacje teraz?? juz wiem pewnie bedzie sie ogladalo powtorki najlepszych zdaniem polsatu seriali polskich jak i zagranicznychi oczywisciue reklamy ktore juz trwaja jakies 10 min) gratuluje takich posuniec to napewno wzrosnie wam ogladalnocs(for POLSAT) pozdrawiam was 3 maj cie sie

Angass

Skoro to księga skarg i zażaleń na polsat =) to dodam też, że niedawno oglądałam tam "Dawno temu w Ameryce". Film sam w sobie trwa ok. 4 godzin. Reklamy puszczali co godzinę, ale każde trwały chyba ze 20min - no ludzie! A to było kawałek przed północą, więc to nie jest chyba pora największej oglądalności?

NeoSocky

A ja oglądałam... z 15 odcinków? W każdym razie jestem zadowolona, ale Polsat naprawdę powinien wziąść się za siebie (-;

Chayenne

A ja mam propozycję - im nas będzie więcej, tym większa jest szansa na realizację.

A więc, jest taka gazetka telewizyjna "Tv Okey", która co tydzień dodaje po płycie DVD z odcinkami konkretnych seriali komediowych i sensacyjnych/kryminalnych. Ja aktualnie zbieram "Dempsey i Makepeace na tropie". Niestety zostało chyba z 8 albo 10 odcinków. Jako że D&M ukazuje się po dwa odcinki co dwa tygodnie, daje to jeszcze jakieś dwa miesiące. Nie mam pojęcia co będzie potem i czy mają już jakieś plany (pewnie tak - któs to musi przetłumaczyć, nagrać itp), ale może mając na uwadze nawet bliżej nieokreśloną przyszłość, możnaby zacząć ich bombardowac prośbami o wydanie na płytkach właśnie "Na wariackich papierach". Podaję adres strony internetowej magazynu : http://www.amercom.com.pl/tv.php [www.amercom.com.pl/tv.p ...]

Teoretycznie, jest też szansa, że ktoś wyda pełne płyty DVD z odcinkami, które zdaje się zaczęły się ukazywac w USA, ale podejrzewam że marna jest ta szansa, więc sugeruję myśleć i kombinować z "TvOkey". Moze wysyłać z kilku adresów, poprosić rodzinę, znajomych. W końcu, im więcej tym lepiej !

A więc, do dzieła !!! :)))

Half_Pint

Jestem w 100% za! =) Nie wiadomo czy to coś pomoże, ale warto spróbować =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones