PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 565
ocen
7,3 10 1 17565
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Robi się nudno.....

ocenił(a) serial na 7

Trochę się zawiodłam,bo ostatnie odcinki są po prostu kiepskie.Od kiedy wiadomo,że Maddy jest w ciąży zrobiło się nudno.Gdzie sceny akcji,pościgi,ostre wymiany zdań między głównymi bohaterami,kłapanie drzwiami i nie zawodne teksty???akcja siadła....a odcinki są naciągane jak w telenoweli brazylijskiej.Mam nadzieję,że coś się zmieni....

ocenił(a) serial na 8
Maja_88

Zgadzam się. Na początku świetne odcinki, kłótnie Maddie z Davidem, pościgi pamiętam tą świetną akcję z
tą damą w kapeluszu, a na końcu David i Maddie przebrani za damy ścigali się nawzajem po hotelu,
świetne. Zauważyłem, że od wyjazdu Maddie serial trochę stracił. Herbert Viola trochę starał się i
nieźle mu to wychodziło, ale ostatnio jest coraz gorzej. Ja też mam nadzieję że coś się zmieni, bo to
był naprawdę dobry serial i myślę, że tak zostanie.
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
jules

Zgadzam się to był jeden z lepszych odcinków:)albo odcinek ze śpiewającym Adisonem na biurku i imprezka w biurze...czad

ocenił(a) serial na 7
Maja_88

Zgadzam się, pierwsze - mniej więcej - 30 odcinków jest świetnych, później już nie bardzo ma to sens. Akcja drastycznie zwalnia, serial traci wszystkie swoje atuty. Zostaje tylko Bruce Willis, który jeszcze miał włosy na głowie;)

ocenił(a) serial na 10
visenna_3

Dzisiaj było już o wiele lepiej:) morderstwo , pościg no i Maddie&David.
mam nadzieję, że serial wróci na swój poziom

ocenił(a) serial na 8
Meredith91

Serial jednak dał radę i ostatnie odcinki były świetne. Teraz szkoda, że już się skończył, ale serial
bardzo dobry. Serial głownie stracił na wyjeździe Maddie, wtedy były najnudniejsze odcinki a teraz to
tylko czekam, aż TVP 2 znowu zacznie emitować odcinku tego niesamowitego serialu.
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
jules

Zgadzam się w 100%.Zabójczy serial autentycznie nie mam co oglądać:(TVP2 dawać powtórki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones