PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 564
oceny
7,3 10 1 17564
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

SKANDAL!!!!!

ocenił(a) serial na 10

Polsat się popisał, nie ma co i przerwał emisję serialu po wyemitowaniu ostatniego odcinka drugiej serii, co za głupota !!!!! ''Moonlighting'' liczy 65 odcinków, a nie 23 !!!!! Jak raz wpadli na dobry pomysł, żeby przypomnieć widzowi kultowy serial, to nagle go przerywają. Nie sądzę, aby ich decyzja wynikała z niskiej oglądalności, po prostu te barany nie zakupiły wszystkich odcinków i tyle. No brawo !!!!!! Po prostu świetnie !!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Bruce84

przyznaje calkowita racje!!! ten serial jest po prostu fantastyczny i zasluguje na wyswietlenie wszystkich odcinkow!!!

Iwoneczka

I po raz kolejny poprę wypowiadające się tu osoby! Ja np. "Moonlighting" oglądałam po raz pierwszy. Naprawdę się wciągnęłam no i do tego Bruce =)) a oni co? Przerwali emisję! Powiesić!

ocenił(a) serial na 10
NeoSocky

Właśnie, co więcej nie wiadomo, czy oni raczą puścić jeszcze kolejne odcinki, czy też przyjdzie nam poczekać do następnych wakacji?? Przecież od czasu, kiedy serial był emitowany w TVP1, to przez te wszystkie lata powtórzono go tylko raz, ale także na jakimś kanale, którego ja nie miałem, tak więc Polsat dał niepowtarzalną okazję przypomnienia nam serialu, który mimo upływającego czasu wciąż umie wywołać śmiech, a nawet czasem wzruszenie. Nie mam siły, repertuar Polsatu jest po prostu beznadziejny !!!!!

Bruce84

Tu jest pewnie tak, że jeśli nie obejrzysz całego serialu, który trwa no dość długo jak np. ten (czy tam inni "Przyjaciele" których puszczali przez 10 lat) kiedy dają go po raz pierwszy, to potem możesz się juz pożegnać z obejrzeniem całości. Nie wiem do czego to ma prowadzić

NeoSocky

Fajnie, jakby TVP zdecydowało się go powtórzyć - oni nie mają przerw na reklamy ! :)

ocenił(a) serial na 10
Half_Pint

eh tam fajnie by bylo jakby ktorakolwiek ze stacji puscila Moonlighting:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones