PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 564
oceny
7,3 10 1 17564
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Jeżeli więcej nas napisze do TVOKEY z prośbą o zamieszczenie odcinków "Na wariackich papierach" to na pewno już niedługo to się uda..Dlaczego? Bo im też chodzi o zarobienie kasy, a My pokażemy że nam naprawdę zależy i że mają klientów którzy czekają na te płyty! Więc do dzieła! Dziękuję pomysłodawcy :* Jesteś THE BEST!

ocenił(a) serial na 10
Calypso

Swoją drogą, ciekawe ile odcinków mogliby wydać, w sumie było ich 65 + pilot, którego Polsat nie wyemitował. Ale jestem jak najbardziej za (=

Bruce84

Mam nadzieję, że się uda i co najważniejsze, że nie będziemy musieli zbyt długo na te płyty czekać =)

ocenił(a) serial na 10
NeoSocky

Wiecie co wiele osob wysylalo maile do TV OKEY i wszyscy dostali ta sama odpowiedz:
Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za przesłaną propozycję. Wszystkie Państwa uwagi iopinie są dla nas bardzo ważne. Z poważaniem Małgorzata Nowaczyk
spoko :/

Iwoneczka

Ja bym się tym narazie nie przejmowała - przecież wypada, żeby coś odpisali, a chyba nikt z was nie liczył, że dostanie odpowiedź w stylu "Wspaniały pomysł ! Zaczniemy za tydzień !". Ważne, że dostaną sygnał, że jest zainteresowanie, a sama ewentualna realizacja podejrzewam, że może potrwać i z rok, a może dłużej :( - przecież trzeba zakupić licencję, zrobić tłumaczenie, przygotować płyty i Bóg jeden wie co jeszcze. Także luzik i nie przejmujcie się takimi suchymi odpowiedziami, tylko piszcie i piszcie, a wtedy jest szansa !!! ;-)

ocenił(a) serial na 10
Half_Pint

)))))Half pint(((( ty masz jakies pozytywane fluidy to mi sie podoba wiec wybralem cie liderka naszej akcji " Odzyskajmy Na Wariackich Papierach" jestes SUN SEIJ hihihi :))))

Angass

Angass - spoko :), po prostu nie można się poddawać, no i trzeba też trochę realnie spojrzeć na to wszystko i nie wymagać z dnia na dzień cudów :)))

Pozdrawiam wszystkich fanów ;)

ocenił(a) serial na 10
Half_Pint

niom oby tak wlasnie bylo! miejmy nadzieje ze to wypali!!!

ocenił(a) serial na 10
Iwoneczka

Szanowna Pani

Dziękujemy za przesłaną propozycję.


Z poważaniem
Małgorzata Nowaczyk


Mi napisali tak...

ocenił(a) serial na 10
Your_Worship

no widzicie sami..... ale co tam, jak nie podzialaja nasze maile, to mamy w planach jeszcze przeciez STRAJK!!! ;)

Iwoneczka

I piosenki Davida pod siedzibą Polsatu! =)) Damy radę ludzie =)

ocenił(a) serial na 10
NeoSocky

Ja się zgłaszam do śpiewania piosenki Agnes 'I'm gonna wash that little man out of my hair' czy cos takiego (lol) spiewala to w tym swiatecznym odcinku, po wyjsciu z lazienki (Rotfl)

Your_Worship

Super!! Świetne to było =)) To ja będę śpiewać "Limbo rock" =))

ocenił(a) serial na 10
NeoSocky

kurcze, ale tu mamy artystow na forum:) nie ma mozliwisci zeby sie nie udalo!!!

Iwoneczka

A jak! Trzeba korzystać z okazji hehe =))

ocenił(a) serial na 10
NeoSocky

No własnie! A Moonlighting Theme zaśpiewamy wszyscy chorem, więc kto ejszcze nie umie tekstu niech sie szybko uczy!!:DD

Your_Worship

Some walk by night, sooooome fly by day =) Jeśli dobrze napisałam ten jakże piękny fragment hehe =)

NeoSocky

Ja umiem ładnie śpiewać i dosyć szybko się uczę :D Dawać tekst :P !!

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

Mówisz - masz :P
Proszę bardzo :DDD
Some walk by night
Some fly by day
Nothing could change you
Set and sure of the way
There is the sun and moon
They sing their own sweet tune
Watch them when dawn is due
Sharing one space
We'll walk by night
We'll fly by day
Moonlighting strangers
Who just met on the way

Your_Worship

Every limbo boy and girl all around the limbo world gonna do the limbo rock all around the limbo block =))) I na końcu Hey! Let's do the limbo rock! =))

NeoSocky

Ja mogę zaśpiewać "Blue Moon" (śpiewała to Maddie) no i oczywiście "Limbo Rock", "Moonlighting theme", "Good Lovin' " (David), "I Told Ya I Love Ya, Now Get Out" (Maddie). Wszystkie piosenki są super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Lady_McBeth

Ma ktoś może soundtrack z "Moonlighting"???

ocenił(a) serial na 10
Lady_McBeth

To ja jeszze spiewam
"Tighten up" (david:D)
"Someting's Coming" (David :D)

ocenił(a) serial na 10
Your_Worship

Nie oglądałam odcinka z "limbo rock", ale własnie sciagnełam te piosenke XDDDD super (lol2) spiewam z wami :DDD

Your_Worship

Dzięki, że mi przypomnieliście o "Good lovin'"!! =) Też świetne - żałuję, że nie widziałam odcinka z tą piosenką. Ale wiecie co mi się ostatnio śniło? Że oglądałam w tv ciąg dalszy serialu hehe =)) Kto wie, może to proroczy sen:)

NeoSocky

Jeszcze tylko melodia i już mogę śpiewać :D
Co do tych snów, to jeśli się o czymś dużo myśli to te rzeczy nam się śnią :P Swoją drogą... żeby tak wszystkie sny się spełniały! (-;

Chayenne

może chcecie, aby zamieścić pełny tekst piosenki "Moonlighting theme"???

ocenił(a) serial na 10
Calypso

Hey:)
Chcialabym się do Was przyłączyć bo uwielbiam ten serial i bardzo chcialabym zobaczyc dalsze odcinki ;) Czy ktos moze mi podac maile pod ktorego trzeba wysylac ten apel do TV OKEY? Bardzo proszę :)

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Mackenzie_2

ten adres to opinie@amercom.com.pl możesz też wysłać maila do TVP1 z prośbą o przywrócenie Moonlighting na antenę widzowie@tvp.pl :)

Iwoneczka

Róbcie - może pomoge jak będe potrafiła :D Dialogi w serialu (relacja on-ona) - przednie ... POZDRAWIAM FANÓW !

ocenił(a) serial na 10
MADLEN

Racja (lol)
D: - Ok
M: - Ok
D: -Fine
M: -Fine
D: - Great
M: - Great
Mnie zawsze rozbrajalo to powtarzanie wyrazów...nei wiem czemu ale mi sie to podoba i w ogóle te ich gierki slowne miodzio :P:)

Your_Worship

Hehe, pamiętacie "Boink, boink, boink, boink, boink, boink, boink (...)" =)))) To było nie do podrobienia =))

ocenił(a) serial na 10
Calypso

Dzieki za maile!! Może napiszmy też do Polsatu żeby wyemitowali pozostałe serie? adres :poczta@polsat.com.pl - taki znalazłam na stronie Polsatu ;) Jest tam wprawdzie forum i ktos juz pisał o Moonlighting ale może na maile bardziej zwrócą uwagę ?
Mam nadzieję :)

ocenił(a) serial na 10
Calypso

Uwielbiam ten serial! Muszę go mieć na DVD ,ale nie wiem skąd go wziąć?Może jakieś wskazówki? Pomóżcie!

ocenił(a) serial na 9
nikita1957

Ja także go uwielbiam i żałuję,że nie oglądałem od początku :-(
Zacząłem oglądać od odcinki pt.Portrait of Maddie, czyli ósmy odcinek drugiej serii.

ocenił(a) serial na 9
Calypso

można wysłać maila do TV Okey i modlić się, żeby zamieścili wraz z gazetą. Są sezony do kupienia na ebayu z np. w Wielkiej Brytanii, ale z brakiem polskich napisów.

ocenił(a) serial na 7
denilson_ironman91

Ludziska jestem jak najbardziej za "w grupie siła"....wszystko jest możliwe wystarczy trochę się postarać damy radę.Zobaczycie w końcu zmiękną.....Blue Moon i do przodu:)

ocenił(a) serial na 7
Maja_88

Wysłałam wszystko jak mówiliście i czekam na mam nadzieję pozytywne rezultaty:)pozdrowionka Moonmaniacy:)

ocenił(a) serial na 10
Maja_88

atakujmy ich ile wlezie, muszą w końcu odpuścić i zamieścić moonlighting w tv okey

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones