PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 563
oceny
7,3 10 1 17563
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Wiecie moze cos nowego?

ocenił(a) serial na 8

Na temat tv ok albo czy moze polsat wznowi emisje?

Gosia591

Wow! Ktoś sie odezwał =) Myślałam, że wszystkich pochłonęła nauka a tu nie =)) Ale ja po dzisiejszej rzezi jaką przeżyliśmy na historii biorę się do roboty =)

NeoSocky

hej!!! w szkole rzeczywiście nie ma lekko, ale ciągle wierzę, że wyemitują dalszy ciąg NWP. Na to na 100% znajdę czas!!!

ocenił(a) serial na 9
Lady_McBeth

oby puścili.. ostatnio nawet mi się ten serial śnił ;D i jak rano się obudziłam to w głowie cały czas leciała mi ta nuta co na początku filmu leci.. /marzyciel/ ;))

ocenił(a) serial na 10
Sate

mnie też się parę razy śnił!! tak by było fajnie jakby nasz serialik wrócił... na pewno bym go oglądała!! Pozrdo dla wszystkich Moonlighterów =*

ocenił(a) serial na 10
Gosia591

Ale czy Komuś Polsat w ogóle odpowiedział? Bo mi nie raczyli :) A z TV Okey odpowiedzieli, że na razie nie planują ale w przyszłości być może. Zobaczymy;) Pozostaje trzymać kciuki i czekać :)

ocenił(a) serial na 10
Mackenzie_2

Na Polsat to chyba nie ma co liczyć. Oni mają swoje badziewne telenowele i tandetne filmidła.

ocenił(a) serial na 9
Bruce84

dokładnie! mogli by wywalić te wszyskie pierwsze miłości, tanga z aniołami, jeziora marzeń itp. ;| puścili by coś nowego i orginalnego, coś takiego jak moonlight ;))

ocenił(a) serial na 10
Sate

hejj tam ludzie, jesteście??? Wiem wiem, marna szansa na przywrócenie Moonlighting na wizję, ale co tam, cieszmy się z tego, co mieliśmy :)

Iwoneczka

Czuwamy hehe =)) A ja myślę, że może w wakacje, jak juz nie będą mieli co, to dadzą "Moonlighting" ?? =) Też może być

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones