PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181100}

Najeźdźca Zim

Invader ZIM
7,8 287
ocen
7,8 10 1 287
Najeźdźca Zim
powrót do forum serialu Najeźdźca Zim

Nigdy nie oglądałam tej kreskówki. Głównie przez brak tłumaczenia (jak ktoś ma napisy - chętnie wezmę ;)).
Ale poważnie? Nickelodeon nie chcę emitować zbyt mrocznego serialu, a toaletowy humor? To co? Boli mnie fakt, że jakaś dobra produkcja musi się kończyć, a ta która ściska po prostu 4 litery - dalej jest produkowana.
To że jest zbyt mroczny nie oznacza, ze muszą go kończyć - równie dobrze można emitować w późnych godzinach.

użytkownik usunięty
TheMangle17

Nickelodeon przerwał kontynuowanie kreskówki z powodu niskiej oglądalności (w skrócie kasa się nie zgadza) później chciało go przywrócić ale twórca kreskówki odmówił bo za mało kasy mu zaproponowali ale dogadali się co do stworzenia filmu o Invader Zimie ;)

No właśnie przez ten ponad rok odkąd napisałam te wiadomość dowiedziałam się o tej niskiej oglądalnośći.
Ale tym że chcieli go przywrócić to nie wiedziałam

ocenił(a) serial na 10
TheMangle17

Chcieli go przywrócić ponieważ serial z czasem zaczął zyskiwać wysoką popularność jak zobaczyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones