PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458424}

Najlepsze lata

The Best Years
7,7 586
ocen
7,7 10 1 586
Najlepsze lata
powrót do forum serialu Najlepsze lata

Moze mi ktos pomóc i wyjasnic jak do tego doszło?? Pregapiłam kilka odcinków i trochę straciłam orientację w sytuacji

top_secret

rozstała sie z nim bo był o nią zazdrosny .. czekając na nią nie wiedział że ktoś napadł na 'Colony'i ze Sam ma kłopoty.. zostawił jej wiadomość .. 'co sie z nią dzieje.. czy znowu jest na zapleczu z Trentem i czy znowu sie puszcza...' ona dopiero rano odsłuchała wiadomość dotychczas myślała że Devon się on nią martwił.. i wtedy mu pokazała tą wiadomość i powiedziała że mu tego nie wybaczy..(dla wyjaśnienia Trent wcześniej ją pocałował, a Sam powiedziała to Devonovi, on sie troche wkurzył ale ona mu to wytłumaczyła) heh.. troche sie rozpisałam..:P:P

ocenił(a) serial na 9
karolcia0125

wieeelkie dzięki:) teraz wszystko mi się rozjaśniło

top_secret

a po tym pocałunku na zapleczu Sam z Trentem Devon jej wybaczył. Zamówił pizze, ona została już u niego w pokoju, a nad ranem właśnie jak koleżanka wyżej opisała, odłuchała wiadomość i rzuciła Devona. Choć według mnie Trent bardziej do niej pasuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones