PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131844}

Napisała: Morderstwo

Murder, She Wrote
6,9 1 947
ocen
6,9 10 1 1947
Napisała: Morderstwo
powrót do forum serialu Napisała: Morderstwo

Dziwna dziwnosc

ocenił(a) serial na 7

Niektorzy aktorzy i aktorki przewijaja sie po 5-7 razy(w roznych odc.i sezonach),np.John Saxon,William Atherthon.A Ron Masak nim zostal ostatecznie szeryfem,w jednym odc.gral policjanta.

iza198444

Możesz nanieść poprawki i zebrać kilka punktów ja chciałem to kiedyś zrobić ale nie oglądam tego serialu tylko kilka odcinkow jak dla mnie jest słaby.

ocenił(a) serial na 7
Ruben_fw

Nie umiem:-Pza cienka jestem.;-)pozatym z żadka mam dostęp do kompa.zasadniczo z tel.pisze:-)

iza198444

Ja też z telefonu dodaje .Poprostu wchodzisz w obsade gościnną tam na dole po prawej stronie masz ,,zgłoś poprawkę" klikasz popraw i wpisujesz kolejną rolę aktorowi lub aktorom "

ocenił(a) serial na 7
Ruben_fw

O dzieki:-Djutro tego sproboje,bo dzis juz padam na twarz.

ocenił(a) serial na 7
Ruben_fw

Moja mama uwielbia ten serial,a ja chcac nie chcac,zaczelam z nia ogladac i nawet polubilam.

iza198444

Może aktorzy mieli podpisany kontrakt na kilka odcinków albo producenci brali swoich ulubionych aktorów.

ocenił(a) serial na 7
Ruben_fw

Tez tak podejrzewam;-)ale za to z tego mam ubaw!fajnie mowic: o ten to gral tego i tego,o gra juz 3 raz:-)

iza198444

Niestety dla mnie serial jest słaby .jak oglądam serial jaki kolwiek to wystarczy pare odcinków i się w niego wkręcam z tym serialem było inaczej

użytkownik usunięty
iza198444

stajnia jednej wytwórni. w 'columbo' też aktorzy się powtarzają, i to nawet powtórnie jako morderca...

ocenił(a) serial na 7

Oczywiście. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones