PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106279}

Naruto

7,9 31 480
ocen
7,9 10 1 31480
Naruto
powrót do forum serialu Naruto

Mi się najbardziej podobają Naruto Uzumaki, za jego wytrwałośc w osiągnięciu celu, Kakashi Hatake za jego zdolności w wykorzystywaniu Sharingana choc ma go tylko w jednym oku, oraz Orochimaru za jego ciemna stronę w manipulowaniu innymi.

ocenił(a) serial na 10
Cheeza

Mi podobaja sie najbardziej Sasuke Uchiha bo jest boski i najlepszy^_^ Hatake Kakashi bo jest smieszny i w ogole naj....Shikamaru-tego nie umiem wytłumaczyc i jeszcze Rock Lee. A Orochimaru sie boje, a zwlaszcza przeraza mnie ta muzyka ktora leci kiedy go pokazuja.....buuuu (dreszcz)

Cheza

Najbardziej lubie Naruto Uzumaki, Jiraiye i Kakashiego.
Wie ktoś skąd można ściągać pojedyncze odcinki?
Czytałem tylko komiksy.

ocenił(a) serial na 10
Kemen

odcinki sciagnac nie wiem... chyba tylko przez torrenty, ale na www.youtube.com sa z angielskimi napisami (i jeden czy dwa z angielskim dubbingiem) ^^

ocenił(a) serial na 10
Toffik_3

www.narutofan.com
www.narutochaos.com
www.narutomania.com
www.dattebayo.com
www.senpuu.net - najlepsza polska strona

Kemen

na www.naruto.wbijam.pl są wszystkie odcinki z polskimi napisami. (chociarz ostatnio mieli jakieś problemy z pojedynczymi odcinkami... w karzdym razie tam jest większość.)

Cheza

Dla mnie Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha i Kakashi Hatake. Naruto jest świetny i ma swoje gadki, jest uparty i zabawny (np. przy szanownym wnuku szanownego hokage, gdy Naruto mu, że tak powiem przywialił, bo jego dziadek mógłby być nawet i jego babcią - eh chyba wiesz o który moment mi chodzi). Sasuke jest zakręcony, spokojny i w ogóle. Zawsze (dopoki nie stworzyli trzyosobowych grup) chodził sam, jest cichy i zdolny. Po prostu boski! Nie umiem tego opisać xP A Sensei Kakashi po prostu ma w sobei to coś x] Pozdro =*

Cheeza

Sasuke bo ma pomieszane w głowie :P A ogólnie wszyscy z Kanohy budzą moją sympatię. Z piasku też. Najbardziej nie lubię Orochimaru.

ocenił(a) serial na 8
Cheeza

Yondaime-sama ( Czwarty Hokage) , Orochimaru i Rock Lee:) No i Naruto, jego po prostu trudno nie lubić... Dla tych, co czytają monga "na bierząco" - Sai:) Ale ten Sai, ktory już się nie uśmiecha sztucznie. Ten Sai, co wymyśla przezwiska:D Co za słodki chłopak:)
Hell to Sasuke. Nie znosze go, chyba że jest w parze z naruto.

Cheeza

Ja się do Sai nie mogę się coś przekonać :/ ale może...

agnieszka_2

Hyuuga Hinata (bo jest słodka :D) Haku (za gębe xD) Jiraya (za stosunek do kobiet =]) Uzumaki Naruto (za to że wprowadza duuuzo humoru) Tsunade (za całokształt)

Cheeza

Kakashi, Sasuke, Itachi, Haku, Naruto (Kyuubi), Gaara, Shikamaru, Ino i Jirayia :-))

Cheeza

Dosu! Mój kochany Dosu! Matołek jak ich mało! I jeszcze Zabuza i Kankuro, no:D

ocenił(a) serial na 10
Cheeza

hmmm kakashi, shikamaru, gaara i pustelnik-erotoman xD

Cheeza

moją ulubioną postacią jest na pierwszym miejscu Gaara
potem Shino - ten koleś co mu z nosa i spod paznokci wychodzą robaki :P
i chyba Shikamaru (nie wiem czy dobrze napisałem) ten leniwy kolo z kucykiem :D

ocenił(a) serial na 9
Cheeza

a ja narazie chyba najbardziej lubie Kiba/Kibe (nie wiem jak to sie odmienia - ten gość co może rozmawiać ze zwierzętami)

ocenił(a) serial na 10
Eco

Ja lubie Gaare i mam takie pytanie, czy po tym jak zniknął po pokonaniu przez Naruto, to czy będzie jeszcze w serialu? I jeżeli będzie, to jako pozytywna postać czy negatywna dalej?

ocenił(a) serial na 10
modzelek19

tak będzie hmm ale dokładnie nie wiem cod około 140 docinka jak będą szli po sasuke :D I garra będzie dobry :) znaczy pomoże Lee ;]

1 Naruto Uzumaki
2 Sasuke Uchiha
3 Kakashi Hatake
4 Pustynny Gaara
5 Rock Lee

ocenił(a) serial na 9
modzelek19

Nie będę spoilerować ale pojawi się w Naruto Shippuuden (nie mogę się doczekać aż do tego dojdę ale jestem tego pewna)

ocenił(a) serial na 10
Eco

Kiba nie umie rozmawiać ze zwierzętami...
On po prostu jest zżyty ze swoim psem, niektórzy ludzie też wiedzą dokładnie, czego chce ich pies :/

ocenił(a) serial na 5
Cheeza

1. Sasuke - za Sharingana
2. Kakashi - zabawna postać
3. Gai - j.w.
4. Lee - j.w
5. Zboczony pustelnik (nie pamiętam imienia) - za to że jest zboczony xD

ocenił(a) serial na 10
ciastos

Najlepszy wg mnie jest Sasuke bo wzbudził moją sympatię już w pierwszym odcinku,chociaż był pokazany tylko przez chwilę.Uwielbiam ten jego lekceważący stosunek do wszystkiego naokoło,łącznie z Sakurą.Tak się powinno traktowac kobiety :P Jak dotąd (jestem w 29 odcinku) polubiłem jeszcze Gaarę,Haku,no i powiedzmy że Kakashiego.

ocenił(a) serial na 9
Cheeza

po 60-ciu odcinkach, po dokładniejszym zapoznaniem sie z postaciami:
-Rock Lee
-Shino
-Hinata
-Kiba
-Naruto
ale tak naprawde to każda postać ma w sobie coś wyjątkowego, że nie sposób kogoś nie lubić

ocenił(a) serial na 9
Eco

dorzucam jeszcze Shikamaru :) on jest genialny :D

ocenił(a) serial na 6
Cheeza

1. Itachi Uchiha
2. Kakashi Hatake
3. Sasuke Uchiha
4. Orochimaru
5. Kimimaro Kaguya
6. Gaara
7. Tayuya
8. Kurenai Yuuhi
9. Sakon
10. Hyuuga Neji

Cheeza

Sabaku no Gaara - za postawę, wygląd, charakter i moc jaką posiada :)
Orochimaru - za najlepszy wg mnie czarny charakter w tym anime.
Pozostali to: Uchiha Sasuke i Itachi, Hyuuga Neji i Nara Shikamaru.

ocenił(a) serial na 10
Cheeza

gaare! i naruto -za caloksztalt i ich historie
pustelnik erotoman -prawie dziadek a tki fajny ;D
kakashi -za te swoje fajne walki z jednum okiem ;P
tsunade -chociaz ma cyce jak donice to i tak fajna jest ,jak bym miala 50 lat to mogla bym wygladac jak ona :D
rock lee -taaaki wyrazisty
itd a kogo nie lubie to by bylo trudno powiedziec wszystkie te postacie maja to cos :) o juz wiem kogo nie lubie,nie lubie tego gostka z 2 rozdzialu w czarnych okularkach nie dal sie zlapan tak latwo na technike seksapilu co za burak :P hehe

Slotshe

Ja lubię wiele postaci z "Naruto", jednak na pierwszym miejscu u mnie są Neji Hyuuga i Temari, potem reszta. Krócej wymieniać postaci, których nie lubię: Sasuke, Sakura, Ino, Kabuto, kolesie z Dźwięku, Kisame, Gai, nie za bardzo też przepadam za Hinatą, jak dla mnie to jest zbyt cicha i aż przesadnie nieśmiała, jeszcze Shino, no i oczywiście tych wszystkich postaci fillerowych.

vivik

Sasuke Uchiha - tajemniczy i naprawde fajny, chociaz Naruto za swoje poczucie humoru kilka punktow zgarnia;P

ocenił(a) serial na 6
Cheeza

Mój wybór będzie jak większości ^^:

-Gaara: za dramatyczną historię (popłakałam się, no autor strącił kolegę sympatycznego na samo dno dna) i charakter
-Jiraya: jak tu nie lubić zboczonego pustelnika-erotmana? xD I za zdolność przywoływania żab ^^
-Kakashi: no przecież gościa nie da się nie kochać xD Flegma taki xD No i za technikę "Morderczyni Tysiąclecia" xD
-Iruka: bo jako jedyny rozumiał Naruto i chciał mu pomóc - poza tym, naprawdę kocha swoich uczniów i chce dla nich najlepiej (ach, Iruka-sensei, zastąp moją panią od WF-u! T.T) No i tak słodziutko wygląda za Kakashim
-Hokage Trzeci: mądry był z niego gość... no i ta anielska cierpliwość, ja bym z takim wnukiem i Naruto na dokładkę dawno bym dostała zawału serca ^_^"
-Konohamaru: za to, że mimo się stara, ma taki szlachetny cel i tak dalej... wciąż pozostaje małym, upierdliwym sześciolatkiem ^^
-Naruto: za charakter, i za, jakby tu nie patrzeć, smutną historię... i za humor, jaki wprowadza, i miłość do ramenu (chociaż osobiście rosołu nie lubię -_-)
-Hinata: jest słodziutka i oddana Naruto... no i to jej piękne, niewidome spojrzenie... ^^

Pozdrowienia i niech kisiel ogórkowy będzie z Wami ^^

ocenił(a) serial na 10
Kazik_chan

To jest Technika Tysiąca Lat Nieskończonego Bólu xD -> lepsza nazwa :P

ocenił(a) serial na 9
Kazik_chan

Też się popłakałam na jego historii

ocenił(a) serial na 10
Cheeza

Tenten - kocham ją, jest cudowna, najlepsza i w ogóle (najgorsze, że nie wiem za co, po prostu coś w sobie ma xD) Spier****** ją w fillerach :/ ;(
Nie piszę za co, bo zajęłoby to kilkanaście stron xD
Poza tym - (kolejność losowa) Yondaime, Sandaime, Jiraiya, Tsunade, Orochimaru (chociaż wkurzają mnie skłonności pedalsko-pedofilskie), Kakashi, Kurenai, Anko, Yamato, Kabuto, Kyuubi Naruto, Naruto, Shikamaru, Neji, Shino, Sasuke (do czasu), Temari, Gaara, Kankurou, Pakkun, Tonton, Gamakichi, Gamabunta, Manda, Zabuza, Haku, Kimimaro, Tayuya, Całe Akatsuki oprócz Kisame (on jest dla mnie neutralny, nie żebym nie lubił) w szczególności Tobi xD
Nie lubię: Hinaty, Sasuke od kiedy staje się maksymalnym dupkiem, myśli tylko o Itaczu, okazuje swoje pedalstwo, opisanej wyżej jeszcze ciemniejszej strony Oro i NIENAWIDZĘ SAKURY, za to, że jest niczym i zaczyna być bardziej przydatna od pustego zwoju po 2,5 letnim treningu u Tsunade.
Jak widać lubię prawie wszystkich :P
Wyszczególniam: Kakasz, Jiraiya, Itacz, Akatsuki, Skika+Temari, Gaara, Oro, Tsunade, Kyuubi Naruto, Anko

ocenił(a) serial na 10
Progeusz

Oczywiście nie piszę za co lubię te wszystkie postaci :P

ocenił(a) serial na 6
Progeusz

Itacz? czy tak naprawdę trudno jest pisanie poprawnych nazw? ja rozumiem, że gdzie nie gdzie zdrobnienia fajnie wychodzą i pasują do postaci. Ale nie przesadzajcie, bo to się robi rażące...

ocenił(a) serial na 7
margot_

ulubione moje postacie to hm wiadomo Naruto , Hinata (nie którzy nie lubią jej ale ja tam uważam że jest najlepsza z tych dziewczyn wszystkich tam:P), , Gaara (od kiedy dobry jest;)) , Rock Lee , Kakashi , Zboczony Pustelnik :D dziewczyna z drużyny Gaary (ta od wiatru , nie pamiętam imienia teraz)

a nie lubię najbardziej Sasuke (na początku był spoko ale teraz..), Sakury ło bosz ale denerwująca dziewucha :P

ocenił(a) serial na 10
margot_

Wbij sobie na forum senpuu.net i pogadaj sobie o Itaczu, Kakszu, Baka, Małpie, Oro, Ero, Emo Kid i innych -.-
I nie waż się zwracać mi uwagę co do pisowni czegoś z Naruto...
Dwa razy przeczytałem całą mangę (niektóre momenty 3 i więcej) - tak, te 343 chaptery, oglądnąłem całe anime (niektóre odcinki 2 i więcej razy, 2 kinówki i OAVy...
Masz jeszcze jakiś problem? -.-

ocenił(a) serial na 10
Progeusz_2

Jeszcze jedno - dla ciekawych - wbijcie na forum senpuu.net dot śmierci Sakury, albo tego, co chcemy zobaczyć w mandze w przyszłości -> nieźle z niej polewają xD
Śmierć różowowłosym!!!

ocenił(a) serial na 10
Progeusz_2

Kakszu - żeby nie było, nie docisnąłem "a", ma być "Kakaszu"...

ocenił(a) serial na 6
Progeusz_2

Nie neguję twoją wiedzę o Naruto. Ale skoro jesteś takim zaciekłym "fanem" i "Naruto" stał się Twoją "małą fobią" to aż dziw mnie bierze, że masz taki lekceważący stosunek. Wnioskuję, że wzięło się to z lenistwa i ze skłonności do wywoływania niepotrzebnych awantur. Sayonara...

Cheeza

Ja najbardziej lubie Kakashiego hatake jest super :),tez lubie Shikamaru

ocenił(a) serial na 10
Moniczka_10

Haku ( świetna i wzruszająca postać ^^ )
Kakashi ( zhehe wymiata)
Naruto ( bo to w końcu Naruto)
Sasuke ( ma coś w sobie :D)
Sakura ( czasem fajna a czasem mniej ale spoko )

Cheeza

1. Shikamaru- Po prostu debeściak XD. Gdyby troche więcej potrenował i wymyślił sobie jakąs pożądną technikę ofensywną to byłby mistrz :D hehe pierwszy Chuunin z ekipy xD
2. Kiba- Za charakterek, no i wygląd też spoko tylko że bez kaptura lepiej wgląda ;D. No i oczywiście za fajnego pieska :D
3. Sakura- No własnie sam niewiem za co. Chyba za to że jest jaka jest ale w odpowiednich sytuacjach wie jak sie zachować.

Cheeza

Kakashi - za jego luz i podejscie do zycia;].
Gaara - toz uwielbiam ta postac, ten jego obled.. typ ktory mu glos podlozyl wykonal to perfekcyjnie:D.
Shino

ocenił(a) serial na 10
dru_zeree

Wszytkie są fajne oprócz Ino też poprostu nie przypadła mi do gustu ;)

ocenił(a) serial na 7
Cheeza

hmm - sporo mam tych ulubionych postaci :)...
na pierwszym miejscu chyba będzie Uchiha Sasuke - za jego lekceważący stosunek do wszystkiego i dążenie do osiągnięcia mocy za wszelką cenę... dalej - Uchiha Itachi za sposób w jaki zdobył mangekyou sharingan oraz za to, ze wymordowal cały klan tylko po to zeby sprawdzic czy bedzie w stanie to zrobic... podium zamyka Deidara - za spokoj, opanowanie oraz pewność siebie.tuz za podium, w troche przypadkowej kolejnosci beda: Gaara - szczegolnie sprzed walki z Naruto - za podejscie do zycia, Shikamaru za "Yare yare" ;), Kiba - w zasadzie to nie wiem za co - jakos polubilem tego kolesia i Hyuuga Neji - chyba tez glównie za opanowanie. Moze jeszcze dorzuce Jiraiya'e - zdecydowanie najzabawniejsza postac z calej serii ;). Z dziewczyn najbardziej przypadla mi do gustu Tenari... Ten-Ten tez jest fajna ;)

ocenił(a) serial na 10
Pe4ce

1. Naruto Uzumaki
2. Shikamaru Nara
3. Kiba Inuzuka
4. Rock Lee
5. Kakashi
No i jeszcze Nejl i Gai

ocenił(a) serial na 9
Cheeza

Kakashi Hatake ;] od samego pojawienia się go polubiłam :D pamiętacie? jak wchodził do klasy (jak zwykle spóźniony) i spadła na niego gąbka z kredą (pułapka Naruto)? I jego pierwsze wrażenie co do naszego teamu: Nie nawidzę was (lub w innej wersji - jesteście idiotami) heheh :D super postać z niestety tragiczną przeszłością... (mało co się nie popłakałam na Kakashi Gaidenie...) - zresztą jak prawie wszyscy w tej anime/mandze :P
Również lubię Sasuke, Naruto, Lee Rock, Iruka, Shikamaru, no cóż... zboczonego-pustelnika też :P

Zresztą wszystkie postacie mają w sobie to COŚ, co pozwala je lubieć :P poza Orochimaru, którego nie lubie :P bo jest złyyyyy :P

Fansiatka

ja tam najbardziej lubie Sasuke.
Za to jego podejście do swiata.
Opanowany. Patrzy na wszystkich jakby byli idiotami. Jakby nic nie znaczyli. Ma jasno określony cel i jego sie trzyma. Fakt czasami przesadza, No ale nikt nie może być idealny :D

ocenił(a) serial na 10
Cheeza

moje typy: Naruto ogólnie za charakter ;), Lee za to że jest wytrwały i naprawde fajny, Gaara żal mi go i ma coś fajnego w sobie, Shikamaru za to jego lenistwo i urok osobisty ;]

użytkownik usunięty
Cheeza

1. Gaara
2. Shikamaru
3. Hinata
4. Kabi
5. Temari

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones