PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697549}

Nawiedzeni

Haunted Hathaways
6,2 476
ocen
6,2 10 1 476
Nawiedzeni
powrót do forum serialu Nawiedzeni

Jeden z najlepszych seriali na nickeleodeonie ma strasznie surową ocenę.Serial na pewno zasługuję na większą ocenę.Jest humor,dobre aktorstwo i przyjemnie się go ogląda. Czego chcieć więcej? Mi się podoba

ocenił(a) serial na 8
roman876

Obecnie to chyba najlepszy serial na Nickelodeon, mimo że głupie momenty są, a matki nie cierpię. Nie mogę jednak przeboleć tego, że Sam i Cat mają wyższą ocenę. Gniot.

ocenił(a) serial na 8
Megafil666

Sam i Cat to niezbyt udany serial.Ma dużo błędów,humor jest taki..........chamski? Cat jest bardziej nieogarnięta.Bądźmy szczerzy to się nie mogło udać.Połączenie agresywnej Sam i niezbyt mądrej Cat to nie był najlepszy pomysł.Pooglądałem parę odcinków i powiem że się nie zawiodłem.Może dlatego że nie liczyłem na nic specjalnego.W niektórych odcinkach widać że twórcom brakuje już pomysłów.Wstawiają byle co po to żeby tylko było.

roman876

Na imdb ma jeszcze gorszą ocenę - http://www.imdb.com/title/tt2535732/

Zdecydowanie też nie zgadzam się z taka oceną - Nawiedzeni to naprawdę dobra komedia , nie jest chamska ani ogłupiająca - Co przy produkcjach dla dzieci to drugie zdarza się niestety coraz częściej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones