PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800686}

Nawiedzony dom na wzgórzu

The Haunting of Hill House
7,8 56 420
ocen
7,8 10 1 56420
7,2 9
ocen krytyków
Nawiedzony dom na wzgórzu
powrót do forum serialu Nawiedzony dom na wzgórzu

Co to ma być

ocenił(a) serial na 2

Czy to ma być horror czy żart? 90% czasu bohaterowie gadają o niczym tak naprawdę, mało scen które trzymają w napięciu, które i tak są przewidywalne. Kto w ogóle w prawdziwym życiu prowadzi tak sztuczne dialogi? Z horrorem to nie ma nic wspólnego. Kto normalny stoi przy trumnie siostry i je kanapki popijac wódka? Siostra im umarła, zamiast zamartwiac się to oni stoja i gadają o niczym. Miałam nadzieję, że obejrzę dobry horror a ja się ani razu nie bałam, przewijalam bo tego ich monotonnych rozmów się słuchac nie da. Przecież to zenada a nie serial.

ocenił(a) serial na 8
katee_96

Akurat to, że Theo tak się zachowywała to było później wytłumaczone. Też na początku zastanawiałam się co z nią nie tak. Myślę, że dlatego nie załapałaś, bo przewijałaś rozmowy, które były mega ważne w ogarnięciu całości.

ocenił(a) serial na 9
katee_96

Horror to nie tylko duchy i zjawy na każdym kroku. Trzeba było zrezygnować po jednym odcinku i nie oceniać. Zaniżasz tylko ocenę,a szkoda bo serial jest naprawdę dobry...

ocenił(a) serial na 8
katee_96

Proponuję pomijać filmy, które przewyższają Cię intelektualnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones